Відчуття перемоги

Рейтинг Букмекерів

Для довгої і успішної гри в букмекерській конторі є обов’язкова умова – вироблення правильного способу мислення. Для того, щоб залишатися в плюсі, вам необхідно освоїти і прийняти правила успішної гри. Крок за кроком, поки це не стане вашою другою натурою. І ми сподіваємося, наш підручник допоможе вам навчитися підходити до ставок правильно. Але перш ніж ми рушимо далі, давайте поговоримо про очікування від гри на букмекері.

Якщо ви вважаєте, що успішним можна стати, лише зриваючи великі куші, ви помиляєтеся. Букмекер – це не лотерея. Мета тут – не озолотитися в один момент.

Тут головне – зрозуміти ази, набратися терпіння і вдосконалюватися. Безпрограшних стратегій не буває. Правда в тому, що межа між перемогою і поразкою дуже тонка.

Ось наші поради.

Забудьте про емоції

Десь ви виграєте, десь програєте. У вас будуть переможні і програшні серії. Це цілком природно. Звичайно, ніхто не любить програвати, особливо, коли ви програєте кровно зароблені гроші на ставках. Але поразки – це те, з чим кожен успішний гравець повинен вміти миритися. Навчитеся цьому. Нерви повинні бути міцні. Інакше вас чекає крах.

Використовуйте знання і вчіться – завжди

Вам слід сфокусуватися на окремих видах спорту і лігах, за якими ви стежите частіше, і про які знаєте більше. Ці знання допоможуть вам краще оцінити шанси тієї чи іншої команди на успіх. Звичайно, добре, якщо вам вдасться стати успішним гравцем за кілька місяців. Але, як показує практика, подібний досвід приходить з роками.

Тому продовжуйте набувати знання і практикуватися. Не бійтеся вчитися. Нові знання для вас ніколи не будуть зайвими.

Не втрачайте здоровий глузд, навіть якщо ви вже стали досвідченим і успішним гравцем. Досконалості немає меж. І ви завжди можете стати ще кращим і успішнішим.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Новая версия

Предлагаем попробовать Вам версию сайта для игроков из Украины на русском языке:

Русские и украинские эксперты на одном сайте
Рейтинг БК специально для
Украины
Доступ ко всем БК
Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?