Рекомендації для читачів щодо написання прогнозів

Рейтинг Букмекерів

На «Рейтингу Букмекерів» з’явилася рубрика «Трибуна прогнозів». У ній є прогнози читачів та рейтинг кращих прогнозистів серед них. Але також в цій рубриці кожен бажаючий може опублікувати свій прогноз на будь-спортивну подію. В цьому матеріали ми пояснимо, як зробити так, щоб прогноз пройшов модерацію.

Щоб потрапити на «Трибуну», ваш пост повинен відповідати вимогам до якості

Щоб потрапити на «Трибуну», ваш пост повинен відповідати вимогам до якості

Але спочатку про те, як працює рубрика. Все просто. Кожен залишений вами прогноз публікується на сайті, потрапляючи в підрозділ «Всі прогнози» розділу «Прогнози читачів». Щоб потрапити на «Трибуну», ваш пост повинен відповідати вимогам до якості.

Якщо ви хочете, щоб ваш прогноз помітили, якщо ви хочете потрапити в рейтинг кращих прогнозистів «Трибуни», то витратьте трохи більше зусиль і часу на його складання. Нижче вимоги, виконуючи які, ви 100% потрапите на «Трибуну»:

1. Нехай ваша вчителька вами пишається. Пишіть грамотно: ставте всі ці нудні коми і крапки (але тільки не в кінці заголовку – тут крапка не ставиться!). Пишіть назви команд в лапках і з великої літери, перечитуйте текст мінімум 2 рази після написання для виправлення помилок. Ще є такий знак, як пробіл. Не скупіться – розділяйте пробілами ваші пропозиції. Якщо пробіл невидимий, це ще не привід про нього забувати.

2.  «Трибуна прогнозів» не твіттер. Ви думаєте, хтось стане ставити за прогнозом, який складається з 3 слів (або трьох речень)? Коли ви рекомендуєте ставку, напишіть хоча б 500-800 знаків тексту – ви повинні своїм аналізом переконати читача в тому, що ваша ставка варта копійки. Хороший прогнозист – це той, до якого прислухаються. Для найбільш ледачих і лаконічних ми встановили обов’язковий ліміт в 300 знаків, але це не гарантує вам потрапляння в «Трибуну». Пишіть більше.

3. Розкажіть що-небудь. Ваш прогноз повинен бути наповнений корисною та відповідною положенням вашої ставки інформацією (статистика команд, історія особистих зустрічей, відсутні гравці основи, так далі), але не порожнім текстом або «лівими» даними. Зробіть вашу ставку добре аргументованою.

4. Ваш прогноз повинен мати правильну структуру: дайте вихідну інформацію, проаналізуйте її і зробіть висновок, який приведе вас (і читача) до обраної ставки. Скопіювати статистику, написати ставку і назвати це прогнозом – не на «РБ».

5. «Барселона» здобула 7 перемог в 6 матчах. Використовуйте джерела інформації та спортивної статистики, які варті довіри. Краще за все беріть їх з офіційних порталів. Тому що вводити читачів в оману – не найкращий спосіб завоювати нових шанувальників. Адже вони ставлять за вашими прогнозами власні гроші.

6. Тут НЕ могла б бути ваша реклама. Давайте без посилань на пабліки і сайти, добре? Якщо ви даєте прогноз від імені своєї групи, можете про це згадати, наприклад, написавши в заголовку «МЮ» – «МС». Прогноз від «Рейтингу Букмекерів». Але не треба посилань.

7. Щоб ваш прогноз встигли прочитати і зробити ставку, ви повинні опублікувати його з запасом часу до початку події – чим раніше, тим краще. Але все ж не поспішайте «поперед батька в пекло» – якщо команда не зіграла матч в чемпіонаті, не треба прогнозувати її наступну гру в ЛЧ. Всяке може статися. Треба публікувати прогнози на футбол – за добу до початку матчу, прогнози на хокей, теніс, баскетбол – за 12 годин до гри. Якщо до події лишилося менше 2-х годин, ваш прогноз модератори не пропустять на Трибуну.

8. Оформіть свій прогноз як слід. Для цього обов’язково додайте до нього при публікації ілюстрацію, що стосується матчу – наприклад, фото головного тренера або одного з топ-гравців. Ідеальні параметри 760 × 480, або хоча б щось близьке до того. Вкажіть правильний час початку матчу за Києвом. Акуратно заповніть інші поля форми прогнозу, особливо коефіцієнт – якщо коефіцієнт явно помилковий або зазначеної ставки немає у обраного букмекера, ваш прогноз буде відхилено.

9. Я не краду, я позичаю. Будь ласка, пишіть унікальні тексти, інакше ми не допустимо ваш прогноз на «Трибуну». Увага: це стосується і текстів, які ви опублікували (або збираєтеся опублікувати) де-небудь ще, крім «Рейтингу Букмекерів». Текст, що розміщується у нас, більше ніде зустрічатися не повинен!

10. Ваш прогноз не повинен містити більше трьох ставок. Велику кількість ставок в одному матеріалі не тільки складно сприймати, це ще й збитково. Вибирайте краще з розглянутих вами варіантів.

До речі, тут ви знайдете покрокову інструкцію з публікації свого прогнозу.

Ці вимоги і рекомендації можуть доповнюватися в міру того, як «Трибуна» буде набирати хід на своєму шляху. Отже, стежте за анонсами. І пам’ятайте – найстаранніші прогнозисти обов’язково будуть винагороджені. Хто знає, можливо, саме ви станете новим членом команди експертів «РБ»? ?

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?