«Рейтинг Букмекерів»: чому іноді краще не залишати відгук про БК

Рейтинг Букмекерів

На цей раз я хочу почати здалеку. Уже минуло півтора року з моменту створення «Рейтингу Букмекерів», і можна підвести деякі проміжні підсумки нашої роботи. Не буду приховувати, що сам я дуже задоволений тим, як розвивається проект. Ми маємо здебільшого вдячну клієнтуру, яка повертається на наш портал за тим чи іншим.

2

Можна, звичайно, довго говорити про наші успіхи, тим більше, є чим похвалитися, але сьогодні я хочу поговорити про проблеми. Їх мало, але вони є! Якщо говорити узагальнено, то проблема одна – окремі відвідувачі, які незадоволені оцінками у нашому рейтингу. Я розділив би їх на 6 категорій:

1.) Гравці-професіонали (спекулянти). У цю категорію ми можемо включити всіх тих гравців, в основі ставок яких лежить торгівля. Не має значення, яка. Ці гравці, роблячи ставки, нічим не ризикують, і при будь-якому результаті отримують вигоду від своєї діяльності.

Так от, ці гравці, особливо мають недостатньо досвіду, весь час скаржаться на порізані рахунку.

Відразу скажу, що я поважаю працю цих хлопців, але у деяких представників цієї професії не вистачає розуму усвідомити, що не всі контори створювалися для того, щоб вони спекулювали за їх рахунок. Жодна контора не зобов’язані забезпечувати таких гравців заробітком. Навпаки, переважна більшість контор створюється з метою залучення азартних гравців, які в довгостроковій перспективі, природно, програють і принесуть дохід конторі.

Так от, ці хлопці постійно обурюються тим, що у контори (назва підставити за смаком), в якій – цитата – «працюють боягузливі шакали, порізати рахунок», висока оцінка. Я подумую над тим, щоб створити немодерований рейтинг спеціально для професіоналів, але боюся, що він перетвориться на смітник, на якій всі кричать і лаються. До того ж, таких смітників предостатньо в інтернеті. Навіщо створювати ще одну?

Думаю, варто знайти якесь компромісне рішення. Може, хтось із наших читачів запропонує що-небудь путнє? Свої ідеї прошу викладати у коментарях.

2.) Бонусхантери. Це хлопці, які зловживають бонусами букмекерських контор. Як правило, у них є десятки комплектів документів для верифікації, завдяки яким вони і видають себе за звичайних гравців з метою отримати бонус і вивести гроші.

Природно, контори знають про бонусхантерах і роблять кроки по боротьбі з ними. Ну і, власне, як тільки їх ловлять за руку, вони біжать заповнювати нашу форму скарги у надії, що ми зможемо вибити з контори їхні гроші. Природно, ми не можемо цього зробити, більше того, ми й не хочемо цього робити.

Якщо вдосконалюється служба безпеки контори, будь добрий, бонусхантер, удосконалюйся теж.

У найупертіших бонусхантерів є особливість – вони продовжують стверджувати, що «не спійманий – не злодій», але знову ж не розуміють, що вони спіймані, ще як, інакше б вони вільно вивели свої гроші. Просто контори не хочуть видавати свої методи визначення та боротьби з бонусхантерами, щоб не вчити їх обходити.

3.) Люди, що ставлять на договірняки. Це ті, через кого я іноді подумую перестати приймати скарги. Але крім нас цим ніхто на пострадянському просторі не займається, тому «Рейтинг Букмекерів» продовжує робити це (природно, нас підбадьорює подяка гравців, яким вдається допомогти). Людям, які ставлять свідомо на договірні матчі, чомусь теж здається, що ми можемо допомогти їм отримати гроші. Повторюся: не можемо і не хочемо цього робити!

Ставте на свої договірняки так, щоб вас не «спалили».

4.) Психи. Та, повірте, такі теж є. Вони в коментарях пишуть про теорії змови і тому подібне.

Незважаючи на те, що з боку це може здатися смішним, ці психи майже завжди знаходять однодумців, і в один момент, якщо раніше незнайома з нашим проектом людина зайде на таку сторінку, йому здасться, що все насправді так, як описують наші «хворі».

5.) Представники букмекерських контор. Вони не пишуть негативних відгуків. Ні, вони якраз обурені не високою оцінкою, а навпаки, низькою. Їх коментар виглядає приблизно так: «Чому це у контори оцінка така низька? Вчора вивів 50 тисяч, а до цього ще 100. Виплатили все нормально, у службі підтримки завжди чемно відповідають».

Звичайно, не виключено, що абсолютно всім задоволений гравець низькопробної контори раптом забрів на наш рейтинг, куди зазвичай приходять ті, хто ще не визначився з вибором, і заради справедливості висловився. Але те, що він це зробив під різними іменами, але з одніє IP-адреси (так, з винахідливістю у багатьох туговато), викликає «здивування».

Ну і, звичайно, є шоста (на щастя, найбільша) категорія людей – ті, хто залишають об’єктивні та адекватні відгуки. Таких ми завжди раді вислухати, а при необхідності – і постаратися допомогти. Якщо ви – з таких, просимо вас висловлювати свої ідеї з приводу того, як удосконалити, змінити на краще наш рейтинг і проект в цілому.

У кінцівці хочу показати скріншот коментаря, який, власне, і надихнув мене на написання цього посту. Його автор після запевнив, що вважає William Hill гідним букмекером незалежно від того, чи вдається збагатитися на його помилках, і ми йому віримо, але публікуємо цей відгук про букмекерів і відповідь на нього, щоб продемонструвати, що для багатьох робить контору поганий або гарної і народжує необ’єктивні відгуки.

886d06f30b1f2cb66c86b739baa118ca

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?