Президент ПФЛ Сергій Макаров: «Покарання за «договірняки» має стати уроком для інших»

Олександр Веселов

На свіжому засіданні, присвяченому поновленню змагань у першій та другій лігах українського футболу, президент ПФЛ Сергій Макаров звернув увагу на питання договірних матчів.

Голова ПФЛ Сергій Макаров

Голова ПФЛ Сергій Макаров

«У вівторок від КДК ФФУ ми отримали листа, що з «Ниви», «Тернополя» та «Миколаєва» за участь в договірних матчах, або поєдинках зі свідомо фіксованими результатами, рекомендовано зняти по три очки. Що ми і зробили. Але це історія давня, і сезону нинішнього не стосується. Проте, розплата, хоч і з деяким уповільненням, але настала саме зараз. Тепер сподіваємося, що це послужить уроком для всіх інших», – наводить слова Макарова сайт газети «Спорт-Експрес в Україні».

«Тим більше, зараз вже прийнятий відповідний закон, і ми просили клуби максимально включитися в боротьбу з цим злом. Ви подивіться, в інших країнах з цими явищами бореться не федерація або ПФЛ, а держава в особі правоохоронних органів. Тобто борються ті, кому це належить. А зараз, коли ухвалили відповідний Закон, робити це значно простіше».

Також Макарова попросили прокоментувати ситуацію зі звільненням Олега Луткова із «Вереса», нагадаємо, що екс-наставника запідозрили у причетності до підкупу суддів.

«На офіційному рівні керівництво «Вереса» розлучилося з Лутковим за обопільною згодою сторін. Що ж стосується того, в чому його звинувачували, то у нас немає доказів. Але навіть якщо гіпотетично припустити, що кримінал все ж був присутній, і клуб сам очистився від цього, то такі дії потрібно тільки вітати», – відповів Макаров.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?