Президент України Петро Порошенко підписав закон, спрямований на боротьбу з договірними матчами

Олександр Веселов

Як повідомляє прес-служба Президента України, Петро Порошенко підписав закон «Про запобігання впливу на результати офіційних спортивних змагань корупційних правопорушень» за номером 2243а, саме цей нормативно-правовий акт має стати фундаментом в боротьбі з корупцією в спорті, зокрема, договірними матчами у футболі.

Президент України Петро Порошенко підписав закон про договірні матчі

Президент України Петро Порошенко підписав закон про договірні матчі

Закон почне діяти з моменту опублікування його в газеті «Голос України», – повідомляє сайт Чемпіон.

Нагадаємо, що Верховна Рада підтримала цей закон, одним з авторів якого є президент Федерації Футболу України Андрій Павелко, на голосуванні від 3-го листопада цього року.

Після ухвалення закону ВР України Андрій Павелко зазначав, що цей нормативно-правовий акт має стати одним з головних інструментів у боротьбі з договірними матчами – всі, хто залучені в корупцію навколо «договірняків», нестимуть покарання, можливе навіть тюремне ув’язнення.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?