Два матчі МФК «Миколаїв» офіційно визнані договірними

Рейтинг Букмекерів

Федерація футболу України (ФФУ) офіційно визнала договірними два матчі МФК «Миколаїв», що виступає у першій лізі.

"Николаев" понесет наказание за "договорняки" 2014 года

«Миколаїв» понесе покарання за «договірняки» 2014-го

Договірними визнані матчі «Миколаєва» проти «Олександрії» та «Буковини», які відбулися 31-го травня і 15-го листопада 2014-го року відповідно. МФК «Миколаїв» позбавлений трьох очок в нинішньому розіграші Першої ліги, а також оштрафований на 200 000 гривень, по 100 000 за кожен матч. Також на рік відсторонений від футболу 23-річний півзахисник «Миколаєва» Артур Купрій. Повідомляється, що доведено його прямий вплив на результат матчу з «Буковиною».

МФК «Миколаїв» подав апеляцію на рішення ФФУ, в якій наголошується, що на момент, коли гралися зазначені матчі, в клубі були інші тренери і керівництво.

В останні роки у «Миколаєва» регулярно спостерігаються фінансові проблеми. Через брак коштів команда була змушена пропускати офіційні ігри, а футболісти не отримували зарплату.

28-го жовтня 2015-го року МФК «Миколаїв» зіграв черговий дивний матч. На цей раз у Кубку України. «Рейтинг Букмекерів» детально розповідав про цю цікаву зустріч.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?