Колишнього тренера запорізького «Металурга» звільнили через підозру в підкупі суддів

Михайло Кузьменко

Як повідомляє сайт ERVE.UA, посилаючись на слова генерального директора ФК «Верес» Євгена Донцова, керівництво вирішило звільнити головного тренера команди Олега Луткова через підозри в підкупу суддів під час ігор у 2-ій лізі України.

1_16

Олег Лутков може мати стосунок до підкупу арбітрів

«Ми маємо такі підозри. Був підписаний Меморандум чесної гри, а тепер нас підозрюють у підкупі суддів. Багато хто про це нам говорив, зокрема і тренери та керівники інших команд. Підозри виникли вже давно, проте ми вирішили дочекатися закінчення першого кола. Зауважу одне, що ми підозрюємо одного чоловіка із Запоріжжя, який представився агентом, він був фактично на кожних домашніх та виїзних іграх «Вереса» та спілкувався із суддями. Кажуть, що це – друг Олега Луткова. Я не можу стверджувати, що він замішаний у підкупі, але ми прийняли таке рішення», – сказав Євген Донцов журналістам сайту ERVE.UA.

Президент «Вереса» Олексій Хахльов зауважив, що договір про співпрацю був розірваний за згодою сторін.

«У зв’язку із цим ми вирішили розірвати трудові відносини з Лутковим. Ми виплатили йому компенсацію у розмірі 20-ти тисяч гривень», – повідомив власник клубу із міста Рівне. Нагадаємо також, що головний тренер «Вереса» кілька тижнів тому написав заяву на звільнення за власним бажанням.

Лутков Олег Анатолійович – колишній футболіст, воротар, відомий своїми виступами за ФК «Зірка» (м.Іркутськ). Тренерську діяльність почав з 2000 року. В ролі головного тренера керував командами ФК «Металург-2» (м.Запоріжжя), ФК «Металург» (м.Запоріжжя), ФК «Кримтеплиця» (м. Молодіжне), ФК «Динамо-ІгроСервіс» (м. Сімферополь), ФК «Арсенал» (м. Біла Церква), ФК «Атромітос» (Кіпр), ФК «Титан» (м.Армянськ) та ФК «Верес» (м.Рівне).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?