Помічник в ставках: Fantasy-турніри

Рейтинг Букмекерів

Сьогодні «Рейтинг Букмекерів» хоче запропонувати вашій увазі розповідь професійного гравця The Red про те, як гра в футбольні Fantasy-турніри може сприятливо позначатися на ставках в букмекерських конторах.

Помощник в ставках: Fantasy-турниры

Помічник в ставках: Fantasy-турніри

Напевно тема гри в Fantasy знайома всім і навіть ті, хто не стикався особисто, знають теоретичну частину цього питання. Але якщо хто не в курсі зовсім, то це віртуальні турніри, в яких вам необхідно зібрати команду з реальних футболістів. Залежно від того, яких успіхів вони домоглися на полі в реальності, ви заробляє за кожного з них очки відповідно до правил того чи іншого турніру. Більш звичні Fantasy-турніри – це ті, які розраховані на дистанцію якогось чемпіонату або міжнародного турніру. За підсумком таких турнірів найкращі гравці отримують призи в залежності від того, що приготував організатор подібного «конкурсу». Останнім же часом популярність набирають і DailyFantasy, які орієнтовані на один ігровий день.

Тоді є варіант гри в Fantasy

Тепер поговоримо про те, як участь в таких турнірах може допомогти вам більш успішно грати на ставках. В першу чергу варто нагадати про важливість і користь перегляду футбольних матчів, якщо ви робите ставки на цей вид спорту. Бачити реальну гру замість «сухих і порожніх» результатів дуже важливо, як і стежити за всіма новинами щодо того чи іншого клубу і чемпіонату. Але для перегляду матчів і оглядів, наприклад, завжди потрібно чимало часу, і це часом дуже обмежує можливості бетторів. Адже час не гумовий, а інколи на перегляд самих ігор або навіть оглядів його просто не вистачає через інші більш важливі справи. Тоді є варіант гри в Fantasy.

Не витрачаючи багато часу, ви отримуєте актуальну інформацію

Коли людина бере участь в такого роду турнірах він змушений стежити за тим, хто з гравців пропустить тур, а хто готовий до гри для того, щоб робити правильні заміни перед кожним туром і формувати максимально якісний склад. При цьому інформацію по гравцям зараз частіше за все не треба шукати особисто – найчастіше майданчики з Fantasy вже мають всю необхідну інформацію на той момент, коли ви робите трансфери перед певним туром. Таким чином, не витрачаючи багато часу, ви отримуєте актуальну інформацію про кадрові проблеми будь-якої з команди, просто формуючи свій склад для гри.

При формуванні складу в грі ви малюєте картину кожного матчу

Крім того, це дозволяє помічати цінність різних футболістів для своїх команд. Адже набрані очки і повна статистика футболістів, що додається до їх профілів у Fantasy-турнірах, говорять самі за себе. Також через всього декілька турів будь-який учасник Fantasy починає помічати для себе приблизний стиль гри команд – хто діє більш агресивно і результативно, а хто грає більш прагматично і закрито. Тобто при формуванні складу в грі перед черговим туром ви вже приблизно малюєте собі в голові картину кожного матчу – де більша ймовірність на нудний і закритий футбол, а де вона вища на користь відчайдушності і результативності.

При цьому ніхто не дивиться букмекерські котирування, що вкрай важливо. Адже нерідко коефіцієнти в лінії збивають з пантелику бетторів і відволікають від якогось варіанту ставки. Деякі котирування просто можуть бентежити гравців, які могли встигнути припустити, наприклад, тотал більше в одному з матчів, а побачивши високі котирування тут же відмовитися від цього варіанту. Але гра в Fantasy дозволяє вам не тільки отримувати додаткові знання і інформацію по командам і гравцям, а й скласти свою особисту картину можливого сценарію кожного матчу туру. І тоді ви вже не будете лякатися якихось котирувань, а вже сформувавши думку, зможете сміливо робити ставку на передбачуваний вами результат зустрічі. А тверда рука і впевненість в собі і своєму виборі також вкрай важливі в ставках на спорт.

Багато часу сама дистанція турнірів в Fantasy не відніме

Таким чином гра в Fantasy-турнірах може бути дуже корисна вам в плані знайомства з якимось певним чемпіонатом і можливостями його команд і гравців. Це особливо корисно, якщо у вас немає часу або бажання переглядати постійно матчі та огляди якоїсь певної першості, а ось поставити хочеться. Багато часу сама дистанція турнірів в Fantasy не відніме. Основна витрата часу припадає, як правило, на перший тур. Але в результаті ви можете отримати дуже багато користі з цього щодо ставок на спорт, до того ж додатково урізноманітнити своє дозвілля. А якщо пощастить, то ще й виграти якийсь приз за підсумком турніру в Fantasy.

Сам особисто займався цим в одному з сезонів італійської Серії А, коли не дуже симпатизував перегляду матчів даної ліги. У підсумку це дало багато додаткових знань і дозволяло вибирати цікаві ставки на матчі даного змагання. Звичайно, ставити на всі чемпіонати тільки на підставі Fantasy не буде правильним кроком. Але це, безумовно, може бути великою підмогою у вашій грі і додатковим джерелом знань. Спробувати свої сили в Fantasy і вищевикладену теорію ви можете вже зараз – почавши грати в відповідні турніри до Кубку Америки – 2019!

Щиро сподіваюся, що вам, дорогі читачі, було хоч трохи цікаво при прочитанні даного матеріалу і на те, що він виявиться вам корисним. У коментарях ж залишайте свої думки і ставте питання, якщо вони є!

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт