Павелко: «У розслідуванні ще можуть з’явитися нові імена»

Тарас Гончар

Президент Федерації футболу України Андрій Павелко на спеціальній прес-конференції ФФУ розповів про процес розслідування матчів із фіксованими результатами.

11ав

Павелко: «У розслідуванні ще можуть з’явитися нові імена»

«Відбулося безпрецедентне розслідування в Україні спрямоване на протидію корупції та матчів із фіксованим результатом. Роками це питання замовчувалося. Проте з 2015-го року ФФУ системно підійшла до очищення футболу. Завдяки закону про корупцію в спорті тривалий час відбувалася спецоперація правоохоронних органів, процес якої не можна було коментувати. Зараз ми робимо лише перший крок до одужання нашого футболу. Це лише початок шляху», – заявив Павелко.

Президент ФФУ додав, що кожен клуб пройде окрему перевірку та понесе справедливе покарання. До того ж триватиме робота над покращенням законодавчої бази.

«Можу сказати, що не всі клуби, про які не було згадано в розслідуванні, можуть розслабитися. Водночас команди, ім’я яких були озвучені, мають різну ступінь відповідальності та втягнення в процес. Кожен ФК пройде окрему перевірку. Рішення буде адекватним та справедливим для кожного клубу та футболіста. Немає недоторканих. У розслідуванні ще можуть з’явитися нові імена. Більше того, якщо потрібно буде посилити закон, довести до тяжких правопорушень, ми зробимо це».

22 травня в Україні пройшла облава на організаторів договірних матчів. Арбітра Першої ліги Олександра Солов’яна було затримано правоохоронцями. а в Володимира Міланича після матчу знайшли 17 тисяч доларів у сумці.

За повідомленнями ЗМІ, українські арбітри робили ставки на свої матчі, а ФФУ була в курсі цієї проблеми.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що 67% українських клубів причетні до участі у матчах з «фіксованим» результатом. Однак організатори договірних матчів в Україні досі залишаються на волі.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?