ЗМІ: В арбітра Міланича після матчу знайшли 17 тисяч доларів у сумці

Тарас Гончар

Журналісти шоу «ТаТоТаке» повідомили про те, що арбітра Володимира Міланіча під час повернення після одного з матчів правоохоронці зняли з потяга і в його сумці знайшли 17 тисяч доларів.

referee_Milanic

У арбітра Міланича (по центру) після матчу знайшли 17 тисяч доларів у сумці

Ведучі шоу «ТаТоТаке» Костянтин Андріюк та Сергій Болотніков повідомили, що у фігурантів справи організації договірних матчів вилучили всю техніку.

Зазначається, що головний тренер «Миколаєва» Руслан Забранський тікав від правоохоронних органів через вікно. Нагадаємо, МВС опублікувало відео, де було засвідчено факт передачі хабара працівником «Миколаєва» арбітру Олександру Солов’яну 50 тисяч гривень для забезпечення потрібного результату в матчі з «Геліосом».

Окрім цього, арбітра Володимира Міланіча зняли з потяга в Миколаєві та знайшли у нього в сумці 17 тисяч доларів.

22 травня в Україні пройшла облава на організаторів договірних матчів, а арбітра Першої ліги Олександра Солов’яна було затримано правоохоронцями. За повідомленнями ЗМІ, українські арбітри робили ставки на свої матчі, а ФФУ була в курсі цієї проблеми.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що 67% українських клубів причетні до участі у матчах з «фіксованим» результатом. Однак організатори договірних матчів в Україні досі залишаються на волі.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?