ЗМІ: Українські арбітри робили ставки на свої матчі

Тарас Гончар

Низку вітчизняних футбольних суддів, за повідомленням ЗМІ, викрили в тому, що арбітри робили ставки на ті матчі, які вони безпосередньо обслуговували та мали прямий вплив на гру.

ukr-arbitry

ЗМІ: Українські арбітри робили ставки на свої матчі

Як повідомляє портал Betnews365, низка українських арбітрів підозрюється в тому, що вони робили ставки на поєдинки, які вони ж і судили. Більш того, керівництво Федерації футболу України було в курсі цієї проблеми – інші арбітри повідомляли про подібні випадки керівникам ФФУ.

Сьогодні відбудеться брифінг щодо обшуків, в якому візьмуть участь голова Національної поліції України Сергій Князєв, заступник голови Нацполіції, начальник Департаменту захисту економіки Ігор Купранець, перший заступник Генерального прокурора України Дмитро Сторожук, голова Федерації футболу України Андрій Павелко, перший віце-президент глави ФФУ Назар Холодницький.

Нагадаємо, що в Україні пройшла облава на організаторів договірних матчів, серед підозрюваних – гравці, тренери, арбітри та президенти клубів. Правоохоронці вже затримали рефері Першої Ліги Олександра Солов’яна.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?