Організатори договірних матчів в Україні залишилися на волі

Тарас Гончар

Під час брифінгу МВС заступник голови національної поліції Ігор Купранець повідомив, що затримані підозрювані в справі організації договірних матчів були відпущені. На думку поліції, матчі з фіксованим результатом не є тим злочином, за який треба брати під варту на цьому етапі розслідування.

10C6F63BB9642D1AFD512A9B53BD2D17A9E719B0BEB34CF6A6-pimgpsh_fullsize_distr

Організатори договірних матчів в Україні залишилися на волі

«Стосовно затримань, то і санкції статей, і категорія злочинів, і кількість вчинених епізодів – ми не бачимо необхідності сьогодні затримувати людей, кидати їх в камери», – цитує Купранця видання «Українська правда».

За словами президента ФФУ Андрія Павелка, проведення повномасштабного розслідування стало історичним моментом в українському футболі. Надалі покарання можуть нести серйозніший характер.

«Це лише початок очищення українського футболу від того, що було укорінено роками. Причому злочинці тепер не будуть відбуватися лише адміністративними штрафами. За необхідності ми будемо ініціювати посилення відповідальності за такі злочини. Переконаний, що робота Комітету етики, який очолює Франческо Баранка, та першого віце-президента ФФУ Назара Холодницького принесе свої результати. Я впевнений, що це гарний сигнал усім молодим футболістам, які на порозі вчинення подібних злочинів», – зазначив Павелко.

Нагадаємо, що 22 травня в Україні пройшла облава на організаторів договірних матчів, а арбітра Першої ліги Олександра Солов’яна було затримано правоохоронцями. За повідомленнями ЗМІ, українські арбітри робили ставки на свої матчі, а ФФУ була в курсі цієї проблеми.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що 67% українських клубів причетні до участі у матчах з «фіксованим» результатом.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?