«Парі-Матч» і Federbet за рік виявили більше 30 дивних матчів

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська компанія «Парі-Матч» і незалежна європейська організація Federbet за рік співпраці виявили понад 30 підозрілих матчів, повідомили «Рейтингу Букмекерів» в прес-службі букмекера

u

Це торкнулося практично всіх видів спорту

«Рік співпраці «Парі-Матч» і Federbet пройшов досить продуктивно. Під підозру потрапили понад 30 договірних ігор, причому це торкнулося практично всіх видів спорту – футболу, волейболу, баскетболу, тенісу і навіть настільного тенісу», – йдеться в повідомленні компанії.

У БК «Парі-Матч» відзначили, що явище дивних матчів присутнє в багатьох країнах світу, і пострадянський простір – не виняток.

«Звичайно, за один рік неможливо завершити всі процедури, пов’язані з виявленням договірних матчів. Довести такі факти досить важко. Для того, щоб надати громадськості факти, необхідно зібрати всю доказову базу, включаючи учасників, свідоцтво підтвердження», – підкреслили в компанії.

Як свідчить міжнародна практика, на це йдуть роки, але в зв’язку з тим, що кількість договірних матчів з кожним роком тільки зростає, «Парі-Матч» буде і далі підтримувати боротьбу з корупцією в спорті, інформували представники БК.

Глава Federbet Франческо Баранка раніше заявив, що з кожним роком в Україні число футбольних матчів з фіксованим результатом зростає, і закликав керівництво країни легалізувати букмекерський бізнес якомога швидше.

«Парі-Матч» і Federbet підписали договір про співпрацю з протидії договірних матчів 3 вересня 2015 року в Києві.

У вересні поточного року президент Професійної футбольної ліги (ПФЛ) України Сергій Макаров повідомив про зацікавленість у співпраці з Federbet, а також про те, що в якості спонсора даного проекту можуть залучити БК «Парі-Матч».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?