Глава Federbet повідомив про можливе підписання договору з УПЛ

Рейтинг Букмекерів

Голова незалежної європейської організації Federbet, що займається виявленням договірних ігор в спорті, Франческо Баранка повідомив, що найближчим часом може бути підписано договір з українською Прем’єр-лігою (УПЛ) про співробітництво по боротьбі з договірними матчами.

federbet-upl

Договір може бути підписано 15 жовтня

«Ми починаємо наш проект. Принаймні намагаємося його почати. Упевнений, що досягнемо результату, можливо, такого ж позитивного, як і в Італії і Іспанії», – заявив пан Баранка в ефірі програми «ПроФутбол» на телеканалі «2+2».

За його словами, тепер організація Federbet зможе реагувати на дії шахраїв в Україні конкретним чином. Як зазначив глава Federbet, договір про співпрацю організації з УПЛ може вступити в силу 15 жовтня.

На початку серпня в ЗМІ з’явилася інформація про те, що УПЛ відмовилася від співпраці з Federbet з тієї причини, що для цього необхідна згода всіх клубів. Зазначалося, що луцька «Волинь» і донецький «Олімпік» не підтримали ініціативу про проведення організацією моніторингу матчів.

У вересні президент Професійної футбольної ліги (ПФЛ) України Сергій Макаров повідомив про зацікавленість у співпраці з Federbet, а також про те, що в якості спонсора даного проекту можуть залучити букмекерську компанію «Парі-Матч».

Минулого тижня колишні гравці молодіжного складу харківського «Металіста» Данило Соломаха та Руслан Ковток постали перед судом за звинуваченням в участі у договірному матчі. Футболістів оштрафували на 8,5 тис. гривень (близько $ 328).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?