ЗМІ повідомили про відмову УПЛ від співпраці з Federbet, деякі клуби виступили проти

Рейтинг Букмекерів

Українська Прем’єр-ліга відмовилася від співпраці з незалежною європейською організацією Federbet, що займається виявленням договірних ігор в різних видах спорту. Компанія не буде проводити моніторинг матчів української першості.

dhy

«Волинь» і «Олімпік» не підтримали ініціативу про проведення моніторингу підозрілих матчів

Українська Прем’єр-ліга відмовилася від співпраці з Federbet, пославшись на те, що для цього необхідна згода всіх клубів, повідомляє УНІАН з посиланням на ведучого програми «ПроФутбол» і експерта «Рейтингу Букмекерів» Ігоря Циганика.

Зазначається, що луцька «Волинь» і донецький «Олімпік» не підтримали ініціативу про проведення організацією моніторингу підозрілих матчів.

Нещодавно Глава Federbet Франческо Баранка заявив, що з кожним роком в Україні число футбольних матчів з фіксованим результатом лише зростає, і закликав керівництво країни легалізувати букмекерський бізнес якомога швидше.

За словами пана Баранки, у Federbet немає офіційних угод з Федерацією футболу України або Української прем’єр-лігою, однак організація у співпраці з букмекерськими компаніями та статистичними центрами продовжує виявляти договірні поєдинки.

У липні повідомлялося, що матч молодіжного чемпіонату України (U-21) між донецьким «Олімпіком» та львівськими «Карпатами», 26 листопада зіграний 2015 року, офіційно визнаний договірним. Варто зазначити, що «Олімпік» регулярно фігурує в новинах про договірні матчі в Україні.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?