КДК ФФУ заведе справу на ФК «Колос» за договірні матчі

Тарас Гончар
Недавно в українському футболі відбулася гучна справа з договірними матчами, за підсумками якої ПФК «Суми» був позбавлений професійного статус. За інформацією ЗМІ, інший клуб Першої ліги, «Колос», може повторити шлях сумської команди.
КДК ФФУ заведе справу на ФК «Колос» за договірні матчі

КДК ФФУ заведе справу на ФК «Колос» за договірні матчі

«З достеменних мені джерел відомо, що дуже скоро в КДК ФФУ з’явиться пухкенька пачка доказів участі в договірних матчах за участю офіційних осіб ФК «Колос». І на цей клуб, вочевидь чекає доля «Сум». Тобто, позбавлення професійного статусу», заявив на своїй сторінці у Facebook журналіст Костянтин Андріюк.

За словами журналіста, він має докази, що ковалівський клуб працює з суддями.

«Про те, що «Колос» працює з арбітрами подейкували вже дуже давно. Тепер маю деякі підтвердження. Одним із учасників таких схем, був скандально відомий арбітр Першої ліги – Віктор Арановський. Є інформація, що саме Арановського-молодшого ФК «Колос» використовував як посередника в роботі з арбітрами. А ті вже, забезпечували потрібні результати і необхідні очки клубу в чемпіонаті», – запевнив Костянтин Андріюк.

Нагадаємо, що в грудні минулого року правоохоронці опублікували аудіозаписи розмов арбітрів, які домовлялися вплинути на результат матчу «Миколаїв» – «Колос» на користь ковалівського клубу.

ФК «Суми» позбавлений професійного статусу через договірні матчі

Як заробити 10 млн євро на «договірняках». Історія ПФК «Суми»

КДК ФФУ дискваліфікував президента, тренера і 12 гравців ФК «Суми» за договірні матчі

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт