Поліція опублікувала відео з розслідуванням договірних матчів в Україні

Тарас Гончар

Правоохоронні органи України провели розслідування щодо договірних матчів в українській Першій лізі та опублікували відео з доказами злочинів.

ві

Поліція опублікувала відео з розслідуванням договірних матчів в Україні

Департамент захисту економіки Національної поліції під керівництвом Генеральної прокуратури та за підтримки Федерації футболу упродовж 2018 року провів комплекс гласних і негласних слідчих (розшукових) заходів по документуванню злочинної схеми організації договірних матчів.

За результатами заходів викрито та зібрано доказову базу відносно організаторів і учасників п’ятьох злочинних груп, до складу яких увійшли президенти клубів, колишні та чинні гравців, арбітри та тренери та громадяни України.

Нагадаємо, повідомлялося, що МВС розпочинає третю хвилю боротьби з договірними матчами в Україні, а ФФУ проведе форум з протидії корупції у футболі.

Окрім того, голова Комітету етики та чесної гри Федерації футболу України Франческо Баранка розповів, скільки могли заробити організатори договірних матчів в сезоні 2017/2018.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт