ФК «Динамо» і компанія «Фаворит Спорт» стали партнерами

Тарас Гончар

Футбольний клуб «Динамо» Київ підписав партнерську угоду з компанією «Фаворит Спорт». Сторони домовилися про співпрацю в рамках реклами, а також розвитку і популяризації футболу і здорового способу життя.

DtfGOFQXQAArSac.jpg large

ФК «Динамо» і компанія «Фаворит Спорт» стали партнерами

Окрім рекламних проявів, передбачених угодою, партнери будуть працювати над реалізацією соціальних проектів. В першу чергу, мова йде про інвестиції в будівництво спортивних майданчиків, організацію аматорських турнірів з футболу серед різних вікових категорій. Не залишаться без уваги і вболівальники київського «Динамо», для яких буде розроблений окремий план активностей, повідомляє офіційний сайт київського клубу.

«Серед багатьох пропозицій про партнерство ми зупинили вибір на компанії «Фаворит Спорт». Наш вибір не випадковий, адже «Фаворит Спорт» можна назвати безумовним лідером в питаннях соціальної відповідальності і наші ідеї співпали з бажаннями наших нових партнерів – популяризувати футбол, стимулювати молодь займатися спортом, спільно реалізовувати соціальні проекти. Я щиро вірю, що наша співпраця буде плідною і ефективною не тільки для обох сторін, а й принесе користь нашим уболівальникам – заявив віце-президент ФК «Динамо» Київ з маркетингу Олексій Паламарчук

Угода про партнерство є довготривалою, з умовою пролонгації за згодою сторін

«У спільній роботі з київським «Динамо» ми не хочемо бути банальним спонсором, якого цікавить велика кількість рекламних проявів. Ми говоримо про партнерство, в рамках якого беремо на себе зобов’язання розвивати соціальні проекти в сфері спорту, працювати з уболівальниками і залучати до футбольного руху нових учасників. Нам важливо, що разом з «Динамо» Київ ми дивимося в один бік і прагнемо досягти спільної мети», – прокоментував підписання контракту Нік Руденко, директор з маркетингу «Фаворит Спорт».

Угода про партнерство є довготривалою, з умовою пролонгації за згодою сторін. Партнерство поширюється на ігри чемпіонату УПЛ і Кубка України.

Сьогодні на гру проти одеського «Чорноморця», яка відбудеться на НСК «Олімпійський», гравці «Динамо» вийдуть на поле у формі з логотипом нового партнера.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?