Довічно дискваліфікованому за договірний матч тенісистові дозволили стати тренером

Рейтинг Букмекерів

Тенісисту з Сербії Давіду Савічу, що відбуває довічну дискваліфікацію за спробу організації договірного матчу, дозволено займатися тренерською діяльністю і відвідувати тенісні турніри.

Савич «зав'язав» із договірними матчами і планує почати тренерську кар'єру

Савіч «зав’язав» із договірними матчами nf планує почати тренерську кар’єру

Про це повідомляє організація Tennis Integrity Unit (TIU), створена провідними тенісними федераціями для боротьби з договірними матчами в цьому виді спорту.

Послабити покарання було вирішено на основі того, що серб активно співпрацював з Tennis Integrity Unit, і навіть знявся в документальному фільмі, спрямованому на боротьбу з договірними матчами в тенісі. При цьому заборона на участь Савича в турнірах як гравця залишається в силі.

Давід Савіч отримав довічну дискваліфікацію в 2011-му році. 26-річний на той момент тенісист був звинувачений у спробі організувати договірний матч. Спочатку Савіч стверджував, що невинуватий, що з нього зробили цапа відбувайла, а обмовив його один з топ-гравців, який повідомив в дисциплінарний орган, що Савіч нібито пропонував йому зіграти договірний матч. Особистість топ-гравця не називалася. Але пізніше тенісист погодився з вердиктом і почав співпрацювати зі слідством. Eghjljd; кар’єри гравця Савіч не підіймався вище 363-го місця в рейтингу ATP.

Європейська організація ESSA, що займається боротьбою з договірними матчами в професійному спорті, стверджує, що 65% «договірняків» в спорті припадає на тенісні матчі.

У серпні 2015-го року італійські тенісисти Потіто Стараче і Даніеле Браччіалі отримали довічну дискваліфікацію за організацію договірних матчів. Через місяць польські тенісисти Петро Гадомський і Аркадіуш Коцила за участь в «договірняках» були оштрафовані та дискваліфіковані на тривалі терміни.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?