ESSA: теніс займає 1-е місце за кількістю підозрілих поєдинків, футбол – 2-ге

Олександр Веселов

Згідно останньої доповіді Європейської асоціації зі спортивної безпеки (ESSA) щодо питання договірних матчів в спорті, теніс займає впевнене перше місце в тривожному рейтингу за кількістю підозрілих поєдинків.

ЕSSA: 65% тривожних повідомлень стосувалися тенісу

ЕSSA: 65% тривожних повідомлень стосувалися тенісу

ЕSSA – одна з ключових організацій у боротьбі та відстеженню підозрілої букмекерської активності навколо спортивних подій. У своїй останній публічній доповіді, вони проінформували, що в період з липня по вересень 2015-го року організація відстежила 73 підозрілих матчі в спорті, і 48 з них (65%) відбулися в тенісі. Приміром, непочесне друге місце зайняв футбол – з 16-ма тривожними сигналами.

Далі в доповіді зазначено, що після більш ретельного та глибокого аналізу, 34 тенісних матчі з 48-ми були названі незвичайними, але без підстав продовжувати подальше розслідування. 13 – залишилися підозрілими, щодо одного поєдинку комісія не прийшла до конкретного висновку.

Теніс цілком виправдовує статус найпідозрілішого спорту. За повідомленням ЕSSA, за перші шість місяців поточного року із 195-ти повідомлень про можливий договірний матч 123 стосувалися саме тенісу, повідомляє сайт tennisworldusa.org.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?