Двох польських тенісистів дискваліфікували за участь в договірних матчах

Олександр Веселов

Польські тенісисти Петро Гадомський і Аркадіуш Коцила за участь в договірних матчах оштрафовані та дискваліфіковані на тривалі терміни.

Петро Гадомський і Аркадіуш Коцила дискваліфіковані на 5 і 7 років відповідно

Петро Гадомський і Аркадіуш Коцила дискваліфіковані на 5 і 7 років відповідно

Як повідомляє AP, таке рішення за підсумками розслідування винесла організація Tennis Integrity Unit (TIU), що займається боротьбою з корупцією в тенісі.

24-річний Гадомський дискваліфікований на сім років, а 21-річний Коцила – на п’ять. Крім того, обидва тенісиста оштрафовані на 15 000 доларів. Покарання набуло чинності з моменту оголошення вердикту. На час дискваліфікації гравцям заборонено не тільки брати участь, але і відвідувати будь-які тенісні турніри, що проводяться під егідою професійних тенісних організацій.

Петро Гадомський на момент дискваліфікації займав 908-е місце в рейтингу АТР, а найкращих показників в кар’єрі тенісист домігся в квітні 2014 року, коли зумів піднятися на 338 рядок у рейтингу. Аркадіуш Коцила був дискваліфікований в статусі 898-й ракетки світу.

Нещодавно генеральний секретар Європейської асоціації спортивної безпеки (ESSA) Халід Алі визнав, що його організація найбільше стурбована ситуацією з договірними матчами саме в тенісі.

У серпні 2015 року італійські тенісисти Потіто Стараче і Даніеле Браччіалі були довічно дискваліфіковані за участь у договірних матчах.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?