Букмекери Winline і Unionbet наступними почнуть прийом ставок онлайн за російською ліцензією

Рейтинг Букмекерів

Найближчими тижнями членами Першого ЦОПІС стануть декілька нових російських букмекерських компаній. Про це заявило керівництво Центру на презентації старту проекту.

Букмекери Winline і Unionbet наступні серед учасників Першого ЦОПІС

Букмекери Winline і Unionbet наступні серед учасників Першого ЦОПІС

Нагадаємо, що з 15-го лютого в російському сегменті інтернету почав свою роботу Центр обліку переказів інтерактивних ставок. Тобто з вчорашнього дня в букмекерському бізнесі Росії почався відлік нового періоду оперування онлайн – легального і такого, який відповідає всім нормам федерального законодавства.

На сьогодні, за словами керівництва Першого ЦОПІС, до системи розрахунків з числа вітчизняних букмекерських компаній підключена тільки БК «Ліга Ставок». Як повідомив Голова Ради директорів Першого ЦОПІС Антон Рожковський, інші члени Першої СРО поки що не підключені до системи через складний організаційно-технологічний процес.

Втім, впродовж декількох найближчих тижнів очікується, що в систему інтегруються нові учасники – зокрема, букмекерські компанії Winline і Unionbet.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?