В Росії запустився перший Центр обліку переказів інтерактивних ставок

Рейтинг Букмекерів

У московському інформагентстві «Інтерфакс» завершилася прес-конференція, присвячена запуску першого в Росії Центру обліку переказів інтерактивних ставок (ЦОПІС). «Рейтинг Букмекерів» відвідав захід.

Перший ЦОПІС почав операційну діяльність

Перший ЦОПІС почав операційну діяльність

Як повідомив Голова Ради директорів ЦОПІС Антон Рожковський, сьогодні – перший офіційний день роботи нового Центру.

Нагадаємо, що створення ЦОПІС регламентовано федеральним законодавством. Олег Журавський, Президент Першої саморегулюючої організації букмекерів, сказав, що на виконання вимог закону його галузева організація після кількох місяців підготовки дала старт роботі ЦОПІС.

«Платформа, над якою працювали найкращі фахівці, готова до високого навантаження, – сказав Антон Рожковський. – Продукт максимально враховує як інтереси букмекерів, так і вимоги законодавства».

Бренд, під якими функціонуватиме Центр – «Перший ЦОПІС».

Стало відомо, що Центр буде оперувати на базі небанківської кредитної організації (НКО) «Мобільна карта», яка підзвітна російському Центробанку.

Ігор Устинов, Голова правління ЦОПІС, також зазначив, що сьогодні запущений унікальний продукт для російського букмекерського ринку. За його словами, кредитною організацією, на базі якої згідно з вимогами законодавства, зобов’язаний працювати ЦОПІС, може бути як банк, так і НКО.

«Банки переживають кризу. Для ЦОПІС найкраща платформа – НКО. Ліцензія НКО дає повний функціонал по здійсненню операцій за ставками», – акцентував увагу присутніх пан Устинов.

Персональні дані гравців-клієнтів будуть зберігатися ЦОПІС на окремих російських серверах, під захистом спеціальних апаратно-шифрувальних засобів. Порядок розрахунків перед стартом проекту був перевірений однією з великих російських аудиторських фірм.

На сьогодні, за словами керівництва Першого ЦОПІС, до системи розрахунків з числа російських букмекерських компаній підключена тільки БК «Ліга Ставок». Як повідомив Президент Першої СРО Олег Журавський, впродовж одного-двох тижнів до роботи приєднаються і інші компанії. Зокрема, у високому ступені готовності знаходиться інтеграція БК Winline.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?