Букмекери приймають ставки на відсутність трансферів у «Динамо»

Тарас Гончар

Трансферне вікно в Україні відкривається 31 січня, а зачиняється – 2 березня. Букмекери високо оцінили вірогідність, що «Динамо» не придбає нових гравців упродовж зимового періоду.

Букмекери приймають ставки на відсутність трансферів у «Динамо»

За оцінкою букмекерської компанії Favbet, існує велика ймовірність, що «Динамо» нікого не зможе придбати під час зимового трансферного вікна. Зробити ставку на відсутність трансферів можна з коефіцієнтом 1,04.

За інформацією ЗМІ, «Динамо» перебуває в пошуках нападника. Подейкують, що в київському клубі розглядають кандидатури Антона Мієреса з «Істри», Андрія Новаковича з «Фортуни», Есеоли з «Кайрату», Франа Соля з «Віллема ІІ», Рікарду Гомеша з «Партизану», Рашида Аліуї з «Німу», Аліреза Бейранванда з «Персеполісу» та Андреаса Янніотиса з «Олімпіакоса».

Нагадаємо, що букмекер оцінив шанси Жозе Моурінью очолити київський «Арсенал» після звільнення з «Манчестер Юнайтед».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?