Букмекер оцінив шанси Моурінью очолити київський «Арсенал»

Тарас Гончар

Днями «Арсенал-Київ» залишився без головного тренера: В’ячеслав Грозний склав свої повноваження. Поки столичний клуб займається пошуками нового наставника, букмекери пропонують поставити на наступного тренера.

jose-mourinho-manchester-united_nht1dmsdgssm19139752rbkpu

Букмекер оцінив шанси Моурінью очолити київський «Арсенал»

Букмекерська компанія Favbet приймає ставки на наступного наставника київського «Арсеналу». Зокрема, можна поставити, що український клуб очолить Жозе Моурінью, який залишається безробітнім після звільнення з «Манчестер Юнайтед». За такий варіант пропонують коефіцієнт 50,0.

За словами президента київського ФК Івіци Пірича, клуб вже зайнявся пошуками нового головного тренера і розглядає кілька кандидатур на вакантну посаду, беруться до уваги й іноземні фахівці. Однак в пріоритеті вибір на користь тренера з українським паспортом.

На думку аналітиків БК, найбільше шансів очолити «Арсенал-Київ» має Анатолій Дем’яненко. Зробити ставку, що колишній тренер «Динамо» тренуватиме «Канонірів» можна за 10,0.

У списку претендентів також перебувають колишні наставники збірної України Олег Блохін і Юрій Калитвинцев. Поставити, що володар «Золотого м’яча» отримає роботу в київській команді дається за 11,0, а на Юрія Калитвинцева за 17,0.

Коефіцієнтом 25,0 оцінені шанси екс-тренера «Волині» Віталія Кварцяного повернутися до роботи в УПЛ. За кандидатуру голови комітету національних збірних Мирона Маркевича на чолі «Арсеналу-Київ» пропонується 35,0.

Нагадаємо, що букмекери приймають ставки на те, чи отримає бразилець Ісмаїлі українське громадянство до кінця 2019 року та чи стане найдорожчим трансфером «Шахтаря».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?