Букмекери приймають ставки на перехід Циганкова в «Інтер» і «Мілан»

Тарас Гончар

У пресі часто обговорюється можливий трансфер Віктора Циганкова до іноземних клубів. Букмекери оцінили шанси півзахисника «Динамо» змінити команду.

cygankov

Букмекери приймають ставки на перехід Циганкова в «Інтер» і «Мілан»

За оцінкою букмекерської компанії Favbet, найбільше шансів на придбання Циганкова має «Рома». Зробити ставку, що Віктор поповнить лави римської команди можна з коефіцієнтом 8,0.

За інформацією італійської газети La Gazzetta dello Sport, українець перебуває на радарі спортивного директора «Роми» Мончі, для якого одне з пріоритетних завдань – трансфер Циганкова.

Коефіцієнтом 10,0 оцінені шанси гравця збірної України змінить УПЛ на чемпіонат Туреччини.

За трансфер Віктора до «Інтера» пропонують 20,0, за перехід у «Мілан» – 25,0, а за варіант із «Наполі» – 30,0. Також можна поставити з коефіцієнтом 60,0, що Циганков вирішить продовжити кар’єру в «Шахтарі».

Нагадаємо, що букмекери приймають ставки на відсутність трансферів у «Динамо» під час зимового трансферного вікна.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?