Букмекер: Зеленський залишить «Вечірній квартал» у разі перемоги на президентських виборах

Тарас Гончар

В Україні все популярнішою стає тема президентських виборів. Букмекери приймають ставки, як складеться доля одного з кандидатів Володимира Зеленського та «Вечірнього кварталу» після перемоги на виборах.

Букмекер: Зеленський залишить «Вечірній квартал» після перемоги на президентських виборах

Букмекер: Зеленський залишить «Вечірній квартал» після перемоги на президентських виборах

За оцінкою букмекерської компанії Favbet, Володимир Зеленський залишить «Вечірній квартал» у разі перемоги на президентських виборах. Коефіцієнт на таку подію становить 1,03 (ймовірність події – 91%). Поставити на те, що художній керівник продовжить свою участь у проекті, пропонують за 11,0 (9%).

Коефіцієнтом 15,0 (7%) оцінені шанси того, що хтось із акторів «Вечірнього кварталу» очолить одне з міністерств України після перемоги Зеленського на президентських виборах. За 20.0 (5%), можна поставити на те, що хтось з акторів розважального шоу згодом буде призначений Міністром культури.

Крім того, аналітики БК розглянули цікаве питання, хто гратиме Володимира Зеленського, коли той стане президентом України. Найбільше шансів, вважається, має Юрій Крапов (2,0, 50%). Кандидатами на цю роль також будуть Олександр Пікалов (4,0, 25%), Степан Казанін (4,0, 25%), Євген Кошовий (7,0, 14%), Міка Фаталов (10,0, 10%) і Юрій Корявченков (10,0, 10%). Поставити можна навіть на Олену Кравець за 20,0 (5%).

Нагадаємо, що букмекери на початку січня приймали ставки на результати президентських виборів в Україні та на чергову спробу героя «Зоряних війн» Дарта Вейдера взяти в них участь. Недавно букмекери знизили коефіцієнт на повторне обрання Петра Порошенка президентом України.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт