Букмекер: чи буде Дарт Вейдер балотуватися на посаду президента України?

Тарас Гончар

Дарт Вейдер намагався стати кандидатом на виборах президента України в 2014 році від «Інтернет-партії України», проте ЦВК відмовила йому в реєстрації . Букмекери приймають ставки на чергову спробу героя «Зоряних війн» взяти участь у президентських виборах.

цушвук

Букмекер: чи буде Дарт Вейдер балотуватися на посаду президента України?

Букмекерська компанія Favbet пропонує спрогнозувати участь у президентських виборах України Дарта Вейдера. Поставити на те, що герой «Зоряних війн» буде балотуватися на президента України, можна з коефіцієнтом 7,0.

Крім того, букмекери почали приймають ставки на результати президентських виборів в Україні.

Образ персонажа кіноепопеї «Зоряні війни» Дарта Вейдера з’явився в українській політиці в листопаді 2011 року. Відтоді особи з іменем «Дарт Вейдер» стали головою «Інтернет партії України», балотувалися на виборах міських голів Одеси і Києва, виборах Президента України та парламентських виборах в Україні 2014 року.

Нагадаємо, що 31 березня 2019 року в Україні відбудуться вибори президента України. На даний момент у ЦВК зареєстровано вісім кандидатів: Ігор Шевченко, Сергій Каплін, Валентин Наливайченко, Віталій Скоцик, Андрій Садовий, Анатолій Гриценко, Віталій Купрій та Євген Мураєв.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт