Букмекери приймають ставки на президентські вибори в Україні

Тарас Гончар

З 31 грудня 2018 року в Україні почалася реєстрація кандидатів на посаду президента України до ЦВК і передвиборна агітація. Букмекери оцінили шанси претендентів стати наступною головою держави.

Букмекери приймають ставки на президентські вибори в Україні

Букмекери приймають ставки на президентські вибори в Україні

За оцінкою букмекерської компанії Favbet, Юлія Тимошенко має найбільше шансів на перемогу в президентських виборах 2019 року. Поставити на успіх голови політичної партії «Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина“» можна з коефіцієнтом 2,5.

На другому місці за шансами розташувався Володимир Зеленський. Зробити ставку, що відомий актор і художній керівник «Студії Квартал-95» стане президентом України, пропонується за 2,8.

Досить високо оцінюються шанси і Петра Порошенка. За перемогу чинного президента України на виборах 31 березня дають коефіцієнт 3,0.

Поставити на те, що голова партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко виграє президентські вибори, пропонують за 9.0.

Коефіцієнтом 15,0 оцінили шанси українського співака та лідера групи «Океан Ельзи» Святослава Вакарчука обратися головою країни.

Інші можливі кандидати мають суттєво менші шанси на успіх: Юрій Бойко (25,0), Андрій Садовий (25,0), Арсеній Яценюк (50,0), Олег Ляшко (50,0), Геннадій Балашов (50,0), Ігор Шевченко (100,0), Сергій Каплін (100,0), Валентин Наливайченко (100,0), Віталій Скоцик (100,0).

Цікаво, що за оцінкою букмекерів, Юлія Тимошенко та Володимир Зеленський мають однакові шанси вийти в другий тур президентських виборів з Петром Порошенком. За такий сценарій дають коефіцієнт 2,7. Менш ймовірно, що в другому турі буде пара Тимошенко – Зеленський, за яку пропонують 3,2.

Нагадаємо, що 31 березня 2019 року в Україні відбудуться вибори президента України. На даний момент у ЦВК зареєстровано п’ять кандидатів:  Ігор Шевченко, Сергій Каплін, Валентин Наливайченко, Віталій Скоцик і Андрій Садовий.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?