Букмекер повернув гроші за ставками на гол Ярмоленка у матчі з «МЮ»

Тарас Гончар

Букмекерська компанія «Фаворит спорт» повернула гроші клієнтам, які зробили ставки на гол Андрія Ярмоленка та точний рахунок матчу чемпіонату Англії «Вест Хем»«Манчестер Юнайтед» (3:1).

Букмекер повернув гроші за ставками на гол Ярмоленка у матчі з «МЮ»

Букмекер повернув гроші за ставками на гол Ярмоленка у матчі з «МЮ»

«Гол належить Андрієві Ярмоленку! Класичне зміщення з правого флангу та неповторний удар з лівої не здатен зіпсувати жоден рикошет. Тому «Фаворит Спорт» повернув гравцям гроші за ставку на гол Ярмоленка в матчі «Вест Хем» – «Манчестер Юнайтед». Також в акції «Ярмоленко, рятуй!» за гол Андрія ми повернули гроші за програну ставку на точний рахунок в матчі АПЛ 7-го туру», – повідомляє «Фаворит спорт» на своїй сторінці у Facebook.

29 вересня «Вест Хем» обіграв «Манчестер Юнайтед» з рахунком 3:1. Один із голів «Молотобійців» був забитий завдяки удару Ярмоленка, проте суддя записав забитий м’яч як автогол захисника «МЮ» Віктора Ліндельофа. Український футболіст пообіцяв звернутися в АПЛ, аби гол переписали до його активу.

Нагадаємо, що раніше букмекер вирішив виплатити виграші за ставками на те, що київське «Динамо» змінить головного тренера.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?