Букмекер виплатив виграші за ставками на нового тренера «Динамо»

Тарас Гончар

Букмекерська компанія Favbet вирішила виплатити виграші за ставками на те, що київське «Динамо» змінить головного тренера. Про це «Рейтингу Букмекерів» повідомили в прес-службі компанії.

favbet

Букмекер виплатив виграші за ставками на нового тренера «Динамо»

«Зважаючи на те, що Ігор Суркіс не збирається звільняти Олександра Хацкевича з посади головного тренера, ми вирішили розрахувати всі ставки на нового головного тренера «Динамо» як виграш. Команда давно не тішить своїх уболівальників, тому будь-яка ставка на нового тренера розрахована як виграшна», – розповіли в компанії.

При цьому на ринку «Новий тренер» – «Динамо» найпопулярніший варіант – Олександр Шовковський, на нього припало 36% обсягу ринку. 32% – у Юрія Вернидуба, по 12% – у Андрія Шевченка і Леоніда Кучука, 4% – у Романа Григорчука.

Зазначимо, що кияни 23 вересня перервали безвиграшну серію з шести матчів, розгромивши «Десну» з рахунком 4:0 в чемпіонаті України.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?