Божевілля триває. Матч першості U-19 «Шахтар» — «Волинь» зібрав «касу» понад $250 тис. на біржі ставок

Гончар Тарас

«Рейтинг Букмекерів» продовжує стежити за чистотою нашого футболу. На жаль, наступив момент, коли таке жахливе явище як поєдинки з аномальними об’ємами ставок стають буденністю. Схоже, навіть скандал довкола матчу в Першій лізі «Іллічівець» — «Гірник-Спорт» не зупиняє любителів ставок на «дивні матчі».

dog

Аномальні ставки красномовно свідчать про характер цього матчу

Понеділок в українському футболі був дуже нудним, адже з усіх дивізіонів сьогодні мав пройти лише один-єдиний матч у чемпіонаті U-19. «Шахтар» приймав однолітків з «Волині». Здавалося, що в Щасливому на «Княжі Арені» не варто чекати позалаштункових справ.

Одначе, зайшовши на біржу ставок Betfair, побачили таку картину. Зазвичай матчі серед дев’ятнадцятилітніх збирають невеликі суми, навіть кількох тисяч не завжди назбирається. Натомість у дебюті згаданої зустрічі вже поставили майже 10 тисяч доларів, п’ять з яких на переможця протистояння.

1

Ще чотири на те, що буде принаймні один гол.

2

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, тому ніхто не спромігся на результативний удар. Але це нікого не хвилювало. На цьому ринку в перерві поставили вже 18 тисяч.

3

Другий тайм тривалий час проходив без голів, утім, суми на матч продовжували рости. Цікаво, що коефіцієнт на перемогу «Гірників» практично не падав і тримався на рівні 1.7. Отож, у останні півгодини поєдинку господарі поля тричі забили та здобули прогнозовану впевнену перемогу.

А тепер найцікавіше. «Каса» зустрічі «Шахтар» — «Волинь» за всіма ринками склала більше 250 тисяч доларів! 78 тисяч поставили на переможця.

4

20 тисяч на фору перших (-1)

5

Тотал голів менше 3.5 — 40 тисяч.

6

Тотал голів менше 4.5 — 16 тисяч.

7

Тотал голів менше 5.5 — 19 тисяч.

8

Перед першим голом на ТБ0.5 стояло 18 тисяч.

9

Перед другим голом на ТБ1.5 — 15 тисяч.

10

Найбільше питань викликала ситуація з ринком «тотал 2.5». 43 тисяч з 47 поставили на «менше», натомість на останніх хвилинах «Шахтар» забив третій м’яч. Можливо, щось пішло не за сценарієм, або було поставлено ще більше на протилежний підсумок деінде (можливо, в нелегальних азіатських БК). Хоча від цього матч не стає менш дивним.

11

Аномальні ставки красномовно свідчать про підозрілий характер цього матчу. Проте не завжди це дає привід для активної роботи органів правосуддя. Загалом, подивимося, як розгортатимуться події.

Якщо залишилися під враженням, згадаємо про інший матч першості U-19 «Дніпро» — «Арсенал-Київ», на який поставили понад $90 тис., а також попередні огляди дивних випадків.

ОНОВЛЕНО

ФФУ розпочала розслідування щодо матчу чемпіонату U-19 «Шахтар» — «Волинь», зацікавившись аномаліями у ставках та діями захисників «Волині»

В Favbet також бачили аномальні об’єми на біржі, проте в самій БК аномального пулу не було

Втім, голова Federbet Франческо Баранка повідомив, що на матч команд U-19 «Шахтар» – «Волинь» не було дивних ставок в Азії, як ми це допускали

А Ігор Кочетов зазначив, що з «Волинню» неодноразово мав розмову про протидію таким явищам

 

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 3
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?