Favbet: «Матч команд U-19 «Шахтар» – «Волинь» не мав у нас аномального пулу, але обсяг ставок на біржі викликає занепокоєння»

Рейтинг Букмекерів

Представник Favbet розповів «Рейтингу Букмекерів», що у них аномальних ставок на дивний матч юнацьких команд «Шахтаря» і «Волині» не було, проте обсяги, що були зафіксовані на біржі Betfair, викликають занепокоєння.

Favbet не має достатніх підстав для того, щоб стверджувати, що даний матч був договірним

Favbet не має достатніх підстав для того, щоб стверджувати, що даний матч був договірним

«Матч 28-го листопада 2016 року «Шахтар» Донецьк U-19 – «Волинь» Луцьк U-19 викликав значний резонанс в навколофутбольних колах в зв’язку з аномальним загальним пулом як для рівня такого матчу на біржі ставок Betfair.

Торги активізувалися після того, як на біржі один чи декілька гравців залишили заявки на 28 тисяч доларів на фору (-1.5) за 1.85,  і на таку ж саму суму на фору (-1.5) та (-2) за 2.7. Це стало свого роду каталізатором, і пул на Betfair почав дуже швидко зростати.

Проте букмекерська компанія Favbet не має достатніх підстав для того, щоб стверджувати, що даний матч був договірним. Всього на даний матч було отримано 390 ставок, загальний пул матчу співрозмірний з іншими матчами даного чемпіонату, атипових ставок на матч не було, падіння коефіцієнтів в передматчевій лінії на перемогу «Шахтаря» і на перемозі «Шахтаря» з форами не перевищувало 9%.

Звісно, такий обсяг торгів на біржі в даному матчі і схожі інші «дивні» матчі в чемпіонатах U-19 та U-21 викликають занепокоєння», – розповів «Рейтингу Букмекерів» представник БК Favbet.

Ігор Кочетов розповів, що ця гра і дії захисників «Волині» викликали у ФФУ підозри, голова Federbet Франческо Баранка у своєму коментарі для «РБ» зазначив, що в азіатських нелегальних конторах аномальних ставок на цей матч не було.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт