ФФУ розпочала розслідування щодо матчу чемпіонату U-19 «Шахтар» — «Волинь»

Гончар Тарас

Голова Комітету з етики та чесної гри, віце-президент ФФУ Ігор Кочетов ексклюзивно поспілкувався з кореспондентом «Рейтингу Букмекерів». В коментарі він розповів про підозри щодо поєдинку в чемпіонаті U-19 «Шахтар» – «Волинь».

verj

Кочетов: матч викликає вагомі підозри

«Ми отримували повідомлення, що матч міг бути зіграний з фіксованим результатом. Нами почато розслідування. Запрошуємо необхідні документи. Експертам поставили завдання — зробити відповідну оцінку тих тактико-технічних дій футболістів, які виходили на поле. Крім того, аналізуємо рух ставок. Отож, робота триває», — заявив голова Комітету в бесіді з кореспондентом «Рейтингу Букмекерів».

За словами Ігоря Кочетова, FederBet не попереджував про підозри щодо гри «Шахтар» — «Волинь». «У нас своя система інформування працює, якою і користуємося. Можливо, FederBet іще поділиться даними. На даний момент зробили запит в УЄФА — хочемо дізнатися, яка в них є інформація. Загалом, усі процедурні дії ми вже виконали. Зараз нам потрібен час, аби привести все у належний вигляд, який дозволить нам прийняти те чи інше рішення», — сказав він у розмові з «РБ».

Після того, як проглянув дії футболістів «Волині», мої підозри посилилися

Крім того, напередодні поєдинку в Комітету не було стовідсоткової впевненості в тому, що будуть аномальні явища. Їх почали спостерігали вже впродовж гри.

«Те, що цей матч викликає вагомі підозри, у мене немає сумнівів. Особливо після того, як проглянув дії футболістів «Волині», мої підозри посилилися. Знову ж таки, ми повинні витримати всі процедурні моменти. Тільки тоді виходитимемо на конкретний вердикт», — зазначив віце-президент ФФУ для «Рейтингу Букмекерів».

Повне ексклюзивне інтерв’ю Ігоря Кочетова про згаданий матч і ситуацію з договірними поєдинками загалом читайте тут.

Нагадаємо, що матч першості U-19 «Шахтар» — «Волинь» зібрав «касу» понад $250 тис. на біржі ставок Betfair.

До того ж у 19-му турі Першої ліги України з футболу маріупольський «Іллічівець» та «Гірник-Спорт» з Горішніх Плавнів зіграли дивний матч, на результат якого на біржі ставок Betfair було поставлено близько $274 тис., з яких понад $255 тис. припали на перемогу господарів. Глава організації Federbet Франческо Баранка в розмові з «Рейтингом Букмекерів» охарактеризував цей матч як «обурливий «договірняк».

На матч 15-го туру УПЛ «Зірка» Кропивницький – «Волинь» Луцьк (2:0) був зафіксований великий обсяг ставок. Понад $50 тис. було поставлено на перемогу господарів поля перед початком гри на біржі ставок Betfair.

Комітет з етики та чесної гри Федерації футболу України (ФФУ) направив в Контрольно-дисциплінарний Комітет (КДК) організації список з восьми матчів, які Комітет визнав договірними.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 1
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?