Аутрайти: як ставити на підсумки турнірів

Рейтинг Букмекерів

Сьогодні «Рейтинг Букмекерів» пропонує своїм читачам думку професійного гравця The Red на тему довгострокових ставок, так званих аутрайтів.

Аутрайты: как ставить на итоги турниров

Аутрайти: як ставити на підсумки турнірів

Напевно, багато хто з вас, дорогі друзі, в курсі, що на спорт можна ставити не тільки щодо до якогось матчу, а й на весь турнір або чемпіонат. Точніше кажучи, на його підсумки. Для когось подібний вид ставок виглядає дико і неправильно, а для когось, навпаки, дуже цікаво. Я дотримуюся думки, що ставки на підсумки якогось певного турніру мають право на існування але ні в якому разі не ставки на чемпіонський титул.

Титули фаворитів вартують вкрай мало, і навіть якщо зібрати їх в експрес, особливого успіху не досягнеш

Ставити на переможця часто дуже невигідно, якщо говорити про реальних фаворитів і претендентів на підсумковий тріумф. У тих же лігах НБА та НХЛ найчастіше є кілька реальних фаворитів, вибрати з яких вкрай складно, а роблячи ставки на кількох претендентів, особливого прибутку не досягнеш. У тенісі також реальні лідери вартують вельми скромно, і ставити на них просто не цікаво. У футболі «Лестер» кожен сезон не виграє АПЛ, а ставки на перемогу грандів рідко бувають вигідними.

Тим більше, що в більшості топових першостей з футболу, за якими ми стежимо, є домінування однієї команди – в Німеччині «Баварії», в Італії «Ювентуса», а у Франції «ПСЖ». Їхні титули вартують вкрай мало, і навіть якщо зібрати їх в експрес, особливого успіху не досягнеш. Ризик просто не виправданий – тим більше, що бувають і у таких монстрів клубного футболу збої. Так що, говорячи про аутрайти, зазначу: ставки на підсумкове чемпіонство і справді позбавлені сенсу. Тим більше, що на тривалій дистанції клубного чемпіонату у фаворита завжди можуть виникнути труднощі на кшталт травм або нестачі взаєморозуміння між головним тренером і гравцями.

Саме тому симпатизую довгостроковим ставками іншого виду. У національних чемпіонатах це індивідуальні тотали футболістів і, само собою, не головних претендентів на звання кращого бомбардира. Тут варто вибирати гравців по-справжньому сильних і з команд, які можуть бути недооцінені букмекерами. Тоді і тотали будуть не найвищі, а ось імовірність позитивного результату ставки висока. Плюс така ставка може пройти задовго до закінчення сезону, і ви отримаєте приємний фінансовий бонус ще по ходу того чи іншого національного чемпіонату.

На швидкоплинні турніри збірних завжди є хороший розпис в лінії майже будь-якого букмекера

Та найбільш вигідними для ставок на підсумки вважаю швидкоплинні футбольні турніри – це ті, що проходять влітку на рівні збірних. На першому місці серед інших стоять чемпіонат світу і чемпіонат Європи – в даному випадку нам добре знайомі можливості футболістів і їх національних збірних. Крім того, ми в курсі того, як гравці виступали під час клубного сезону і в якій формі вони підходять до турніру. А це завжди допомагає тверезо оцінювати ситуацію і робити правильний вибір. На такі турніри завжди є хороший розпис в лінії майже будь-якого букмекера.

Найбільш перспективні і прибуткові ринки – «забиті» і «пропущені» голи кожної з команд-учасниць, а також кількість їх очок і вихід/невихід з групи. Бувають і додаткові цікаві довгострокові ставки, але узагальнити їх без конкретного турніру просто неможливо. Це можуть бути якісь персональні ставки на гравців або на якісь події на кшталт карток. Але це все суто індивідуально для окремих турнірів.

Кубок Азії, Золотий Кубок КОНКАКАФ і Кубок Африки менш перспективні для ставок на аутрайти

Крім двох головних міжнародних турнірів, які найбільше підходять для заробітку на аутрайтах, виокремлю ще й Кубок Америки (нехай і багатий на сюрпризи), а також молодіжні першості Європи, де також виступає багато добре знайомих футболістів. Менш перспективними для ставок на аутрайти виглядають такі турніри, як Кубок Азії, Золотий Кубок КОНКАКАФ і Кубок африканських націй. Саме ці турніри найбільше багаті на сюрпризи і сенсації.

Таким чином залишаюся при своїй думці, що ставки на підсумки футбольних турнірів можуть бути вигідними та прибутковими, але при правильному підході і виключенні ставок на «переможця турніру» і «найкращого бомбардира турніру». Повторюся, що найоптимальнішими турнірами для ставок на аутрайти є саме швидкоплинні змагання на рівні збірних.

На цьому все на сьогодні. Чекаємо ваших коментарів і думок з цього приводу.

До речі, не забувайте, що ви все ще можете поставити на підсумки Кубка Америки-2019, молодіжного Євро-2019 і Золотого Кубка КОНКАКАФ-2019, які вже стартували. А ще стартував і Кубок Африки-2019, на підсумки якого букмекери також пропонують насичену лінію. Своїми варіантами можете поділитися в коментарях до цього матеріалу.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт