Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

5 схем обману гравців на ставках: «договірні матчі»

Рейтинг Букмекерів
Ставки на спорт завжди притягували багато шахраїв. Причина банальна – віра людини у легкі гроші. Початкові гравці мріють примножити свої капітали швидко і легко, а великі комбінатори від беттингу бажають ці капітали роздобути і видають себе за золоту жилу. У цій статті я розповім вам, які саме хитрощі використовують шахраї у сфері ставок на спорт і як новачкам уникнути попадання у розставлені на кожному кроці мережі.
Матч Бундесліги зі 100% гарантією

Матч Бундесліги зі 100% гарантією

1.Продаж договірних матчів… Нібито

Почнемо з найпоширенішою схеми розводу. Це, безумовно, продаж «договірних матчів». Успіх цією схемою забезпечує у першу чергу те, що договірних матчів у спорті справді багато: новини про них раз у раз публікуються на спортивних сайтах і «Рейтингу Букмекерів».

І ось гравець, прочитавши чергову новину про викриття цілої мережі організаторів договірняків, замислюється про те, як здорово було б володіти такою інформацією і ставити великі суми без ризику. Адже результат, а то і точний рахунок матчу тобі відомий заздалегідь! І починаючому мільйонерові залишається одне – знайти людей, які мають інформацію про договірні матчі і готові її продати.

Увійти у бізнес з організації договірних матчів насправді під силу одиницям. Зазвичай це професійні гравці на ставках, хайролери, на яких виходить інформатор або той, хто робить ставки на договірні матчі і шукає партнера, що має рахунок з великою сумою на ньому. Капіталовкладення у цю справу потрібне солідне. До речі, про це ви можете прочитати у нашому інтерв’ю з організаторами договірних матчів у тенісі.

Куди вирушає наш майбутній мільйонер? В інтернет. Тут можна знайти сотні сайтів, які продають інформацію про нібито договірні матчі. А якщо ви користуєтеся соціальними мережами або перебуваєте у спільнотах на тему ставок і спортивних прогнозів, то вам і шукати нічого не потрібно: вас знайдуть і самі запропонують купити інформацію про договірний матч. Часом навіть оптом!

Однак все це один великий лохотрон. Розберемося, чому це так.

По-перше, про те, що матч піде за заздалегідь відомим сценарієм, до останнього знає дуже вузьке коло людей. Це: 1) організатор театральної вистави (або група організаторів); 2) замовник, який купив інформацію або замовив матч та збирається робити ставки; 3) спортсмен (або спортсмени).

Чому? Договірні події найчастіше організовують у невеликих змаганнях, і ставки на подібні події приймають далеко не всі контори. Може статися так, що потрібний матч є у лінії лише пари-трійки букмекерів.

Як вони поставляться до того, що з десятків аккаунтів, до того ж тільки що зареєстрованих, посипляться ставки на один і той же результат? Відповідь очевидна – букмекери знімуть подію з лінії, а ставки можуть бути розраховані поверненням.

Чим менше людей знають про договірний матч, тим вища ймовірність того, що самі організатори зможуть на цьому матчі заробити.

Витік інформації можливий і насправді відбувається часто, але зазвичай перед самим матчем, коли замовник вже поставив, після цього хтось – інформатор або спортсмен – злив інформацію.

Така інформація, по-перше, поширюється на форумі серед «своїх» (а навіть якщо потрапляє в інтернет, то ви не зможете визначити, до такої інформації відноситься та, яку продають вам). По-друге, коефіцієнт на реальний договірний результат різко піде вниз через прогруз після зливу.

«Договірні матчі» стали темою народної творчості

«Договірні матчі» стали темою народної творчості

Які виверти використовують шахраї, щоб переконувати гравців у правдивості своєї інформації? Я дуже давно кручусь у сфері ставок та прогнозів на спорт, а схеми розлучення на продажу «договірних матчів» не змінюються з роками.

Найпростіше – це скріншоти з великими виграшами за ставками на пристойні коефіцієнти. За задумом махінатора, це має стати аргументом правдивості його інформацією.

Це можуть бути скріншоти минулих виграшів або ставка на майбутній матч, інформацію про який вам пропонують придбати. Назви команд, природно, замазані, а видно тільки високий коефіцієнт і велика сума ставки. Чому це розвод? Тому що сьогодні підробити будь-який скріншот дуже просто. Тут навіть не потрібен Photoshop: все робиться легко за допомогою редагування вихідного коду у браузері.

Також не особливо просунуті шахраї беруть у помічники сайт букмекерської контори Betcity, на якому є гостьовий вхід з віртуальними грошима. Там можна поставити 100 000 віртуальний рублів на будь-яку подію, зробити скріншот і видавати це за ставку на нібито договірний матч.

Далі, у вас не обов’язково будуть просити передоплату за договірний матч: псевдоінформатору це нічого не коштує, вам дають ставку навмання, і так йому простіше завоювати вашу довіру. Якщо ця ставка пройде, вам потрібно буде заплатити за неї. Більш того, деякі махінатори не женуться за миттєвим заробітком на «лоха» і прагнуть підгодувати клієнта, пропонуючи перший договірний матч безкоштовно.

Багато гравців втрачають нитку думки саме тоді, коли перша ставка виграє. Навіть якщо людина спочатку сумнівається у правдивості «інформатора», то після цього його сумніви розвіюються, і він потрапляє на гачок. Людина готова заплатити за наступний матч, і часто досить пристойні гроші.

Однак те, що одна або пара-трійка ставок зіграли, не є доказом ні у якому разі! Це вдача, більше нічого.

Крім результату або тотала, є інформація іншого роду, яка найбільше вражає гравців – це ставка на точний рахунок матчу. Тут махінатори озброюються наступній хитрістю: шахрай розсилає клієнтам різну інформацію. Одній групі людей він повідомляє про рахунок 1-0, другий – про 1-1, так далі. Та ж схема, взагалі, може використовуватися і у випадку з наслідками матчу.

Частина потенційних клієнтів отримують інформацію, яка виявляється вірною, і вже висять на гачку. Я особисто проводив подібні експерименти: писав з різних акаунтів таким «інформаторам», отримував різні прогнози на один матч і виводив їх на чисту воду.

В якості поля для творчості цей вид шахраїв використовує в основному американський футбол: Колумбія, Чилі, Еквадор, Аргентина. Не знаю чому, але факт. Можливо, розрахунок на те, що грошима футбол цього регіону особливо не насичений, і для гідного життя футболісти змушені регулярно здавати матчі.

Вистачає і тих, хто нібито сам є майбутнім учасником договірного матчу, тобто одним з гравців, ясна річ, вітчизняної команди. Або близьким товаришем гравця. Фантазія працює, проте в цілому схема одна і та ж і не змінюється вже багато років.

Виділю 4 правила, які вбережуть вас від такого шахрайства, як «продаж договірних матчів»:

1) Запам’ятайте як догму одне просте правило: в інтернеті немає інформації про договірні матчі! Це лише красива казка, і спроба звернути цю казку у життя в кінцевому підсумку приведе вас до фінансових втрат.

2) Якщо ви поставити гроші на псевдодоговірний матч, нічого не платіть навіть у разі виграшу. Вам просто пощастило! Якщо вам дали інформацію на точний рахунок футбольного матчу, ви ризикнули і поставили на це гроші і чудесним чином виграли, це означає лише одне: сьогодні ваш день! Не попадайтеся на гачок ні в якому разі. А якщо по-хорошому, просто не спілкуйтеся з шахраєм!

3) Не влаштовуйте перевірок «інформаторам». Найчастіше вони, звичайно, проваляться по повній зі своїми «договірними матчами», однак ви можете потрапити на їх щасливий день, і у вашу голову можуть закрастися сумніви. Однак це, знову ж таки, завжди лише щаслива випадковість. Їм просто пощастило!

4) Якщо вирішили вступити у дискусію, задайте шахраєві одне просте запитання: «Чому ти сидиш у соціальній мережі і намагаєшся продати свою інформацію за жалюгідні 500 гривень, замість того, щоб поквапитися і позичити якомога більше грошей у друзів і знайомих, щоб поставити побільше самому або знайти великого клієнта?». Практично завжди їм нічого відповісти.

2.Продаж прогнозів

Не менш популярна ще одна примітивна і при цьому ефективна модель розводу. Це продаж прогнозів на спорт. Новачки свято вірять у те, що є люди, здатні видавати прогнози з вражаючою точністю і готові за гроші ділитися своїми прогнозами. Тут слід виділити дві підсхеми – продаж за передоплатою і з післяплатою.

Один з тисячі прикладів

Один з тисячі прикладів

Один з тисячі прикладів

2.1 Продаж прогнозів на спорт за передоплатою

Платиш гроші – отримуєш свіжий прогноз. Як докази своєї успішності, прогнозист може використовувати різноманітні прийоми. У першу чергу це підроблена статистика на сайтах і у соціальних мережах. Такі ресурси об’єднує одне – закриті коментарі. Через це ті, хто купував прогнози, не можуть відкрито залишити свій відгук. Модератори публікують лише рідкісні позитивні відгуки, і людина, вперше потрапивши на такий сайт або у спільноту, може клюнути на цей прийом. Повірте: майже 100% справжніх відгуків за прогноз негативні!

У соціальних мережах шахраї активно використовують сервіси накрутки кліків, репостів і, звичайно, передплатників, щоб заманити клієнта. Адже раз у групі багато людей, раз пости лайкають і репостять, значить у цьому є сенс. Однак все це накручено штучно за допомогою спеціальних програм та сервісів.

Ціна прогнозів може варіюватися. Можна зустріти прогнози за 7999 рублів, можна знайти прогнози за 100 рублів. Проте якість у них приблизно однакова, і всі вони не стоять ні гроша. Відрізняє цих шахраїв від нас з вами лише одне: вони вирішили продавати свої думки за гроші, а ми – ні.

2.2 Продаж прогнозів післяоплатою

Відмінність цієї схеми у тому, що у вас просять гроші не відразу, а після проходу ставки. Це вселяє довіру, але не обманюйте себе! Так званому капперу плювати, якщо ви програєте свої гроші на ставці, на вибір якої він витратив 5 хвилин у туалеті, а якщо вам пощастить з цією ставкою, то частину виграшу ви повинні будете віддати. Краще ставте навмання на свій розсуд: результат той же, але ви втратите менше, тому що не потрібно буде платити за прогнози.

Якщо ви програєте свої гроші, такий прогнозист ніколи не поверне вам суму вашої ставки, інакше він давно жив би на найближчому смітнику.

Як і у випадку з продажем «договірних матчів», «каппери» дають різним людям різні результати на одну і ту ж спортивну подію, щоб деяка частина їх «клієнтів» залишилася задоволеною і поділилася виграшем з шахраями при будь-якому результаті.

Розвію деякі міфи про продаж прогнозів:

1) Якщо б у людей дійсно була заявлена ​​прохідність у 70%, 80%, а то і 95% на середні коефіцієнти, вони б вже давно стали мільярдерами. Задайте їм питання про це. Вони розкажуть вам казку про те, як злі й підступні букмекери всі як один урізали їм максимальний розмір ставки до смішних величин. А про такі контори, як SBOBET, Pinnacle Sports або біржа Betfair, горе-прогнозисти, не чули?

2) Нерідко продавці прогнозів видають себе за співробітника якої-небудь популярної букмекерської контори. Це, звичайно ж, брехня. Хоча навіть якби це було правдою, мені як досвідченому гравцеві не зрозуміло, що це має означати.

Мабуть, в їхньому уявленні всі співробітники букмекерських контор є експертами в області спортивного прогнозування і здатні краще за інших пророкувати результати матчів, що, звичайно ж, не так. Однак на початківців-гравців цей прийом діє, раз його використовують. Але нічого, крім сміху, такі заяви не викликають.

3) Весь той «реквізит», який використовують досвідчені шахраї – скріншоти з великими виграшами, «мальована» статистика на сайтах і у пабліках, відео-записи походу у контору за виграшем – не є доказом того, що ці люди грають у плюс на дистанції. Вони з радістю демонструють вам свої вдачі, а про невдачі мовчать. І у деяких виникає сліпа віра в те, чого насправді немає.

Кріштіану Роналду рекомендує

Кріштіану Роналду рекомендує

3.Розкрутка рахунків у букмекерській конторі

Розкрутка рахунків у букмекерській конторі останнім часом стала дуже популярною схемою шахрайства у сфері ставок на спорт. Сенс у тому, що ви даєте доступ до свого рахунку у букмекерській конторі іншій людині. На рахунку лежать ваші гроші, а завдання розкрутника – максимально примножити цю суму. Це повинно тривати або час, або до певної суми – неважливо.

Після того, як сума буде зафіксована, вам потрібно буде поділитися частиною прибутку з тим, хто цей прибуток зробив. Зазвичай це 50% від чистого виграшу. Здавалося б, все чесно. Однак коли у любителя легких грошей не піде справа, він просто-напросто програє всі ваші гроші. І, природно, ніхто вам нічого не поверне.

Так, власне, і трапляється у більшості випадків, інакше ці люди не займалися б подібними нісенітницями, а розкручували б свої рахунки. У такому випадку і ділитися ні з ким не потрібно: забирай собі всі 100% прибутку і горя не знай. Однак реалії такі, що своїми грошима вони ризикувати не хочуть або ризикувати вже нічим – все програно.

На одну вдалу розкрутку, за яку шахраєві пристойно заплатять, у нього дев’ять бідолах, у яких до розкрутки на балансі було 10 000 гривень, а після розкрутки стало 0,00 гривень. Ось така сумна математика. Тому ні в якому разі не довіряйте доступ до свого рахунку стороннім людям, які б казки вони вам не розповідали!

Це не призведе ні до чого хорошого. А захочете поскаржитися, вас забанять, якщо, звичайно, ви взагалі зможете залишити коментар.

4.Скинутися на покупку прогнозів або на договірній матч

Ще одна схема розводу, максимально заплутана: шахрай пропонує групі людей скинутися на покупку прогнозу у якогось відомого афериста цієї галузі.

Вище ми вже розібрали, чому не можна купувати прогнози у принципі. Тут же упор робиться на те, що через дорожнечу прогнозу від відомої особистості або сайту подужати покупку поодинці може собі дозволити не кожен, тому організовується подібний прийом. Шахрай може заявляти про які завгодно наміри, але мета одна – прикарманити спільні гроші і пропасти або видати свій особистий прогноз за нібито придбаний.

Нерідко організатор сам є тим, чий прогноз він пропонує купити, таким чином залучаючи клієнтів в свій «бізнес».

Платний софт для прогнозування - обман у чистому вигляді

Платний софт для прогнозування – обман у чистому вигляді

5.Продаж програм для ставок на спорт

Є багато програм, які нібито допомагають гравцям у ставках. Наприклад, Futanaliz. Самі по собі ці програми нешкідливі, але і користі не мають, так як результат забезпечують такий же, який середньому гравцеві по силам забезпечити власною головою.

Нерозумно припускати, що існує автоматичний алгоритм, який чудесним чином видає прибуткові на дистанції ставки. Однак творці подібного софту запевняють гравців у зворотному, внаслідок чого виникла ціла індустрія виробництва та продажу програм для ставок. І стоїть цей софт немало!

В інтернеті повно реклами на цю тему, а в соціальних мережах орудує купа спамерів, що пропонують купити у них ці диво-програми. Це можуть бути як самі творці софта, так і охочі заробити на реферальній програмі, отримуючи відсоток від кожного продажу. Також це можуть бути засмучені покупці софту, які розчарувалися результатами і хочуть повернути хоча б частину витрачених даремно коштів.

Краще спаліть купу грошей і зробіть розкішне фото на аватар, замість того, щоб віддавати ці гроші за непотрібне сміття.

Ось, власне, і всі найпопулярніші схеми розводу у сфері ставок. Діліться власним досвідом спілкування з шахраями цій області у коментарях. Сподіваюся, це матеріал допоможе початківцям гравцям уникнути розводу.

Як каже експерт «Рейтингу Букмекерів» Костянтин Геніч, думайте своєю головою!

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 1
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Сповіщення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Сповіщення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати сповіщення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт