«Зоря» вигнала 11 гравців молодіжної команди за договірні матчі

Михайло Кузьменко

Луганська «Зоря» першою серед українських клубів усвідомила масштаби катастрофи гри на букмекерські контори. Клуб провів реальне внутрішнє розслідування і за його результатами відрахував з молодіжних команд 11 футболістів, йдеться у сюжеті «Профутболу» на каналі 2+2.

bcb3ded935dbaae64f84ad684b4be73c

Сергій Рафаїлов відкрито почав боротьбу з договірняками у власній команді

Список гравців: Валентин Великий, Іван Волик, Олексій Оленченко, Сергій Романов, Єгор Скворцов, Максим Слюсар, Павло Смирнов, Олександр Солдатенко, Владислав Федоренко, Владислав Філінков і Денис Шапочка.

«Тепер основне завдання, щоб нам допомогли вищестоячі футбольні органи і ці футболісти ніде не спливли», – наголосив генеральний директор клубу Сергій Рафаїлов.

Усі 11 гравців письмово зізналися, що свідомо брали участь у матчах на букмекерську контору. Наводимо приклад одного такого зізнання:

«Я, (прізвище футболіста), замішаний в договірних матчах у минулому чемпіонаті U-19. Пропонував мені (теж прізвище футболіста нашого), потім вже спілкувався про це з іншими членами команди. Брав участь я в договірних матчах з «Металістом», отримав за це 14 тисяч гривень, з «Шахтарем» брав участь, отримав за це 1000 доларів, потім я допоміг з «Чорноморцем», отримав за це 700 доларів», – зазначив Рафаїлов.

За інформацією клубу, гравець, 10 партнерів якого назвали головним організатором, так і не зізнався. Всі документи «Зоря» передасть у ФФУ, повідомляє ТСН Проспорт.

«На свій страх і ризик, бо ж невідомо, як відреагує на шокуючі дані УЄФА. Але спочатку документи мають пройти наш Контрольно-дисциплінарних комітет», – наголосив Рафаїлов.

Нагадаємо також, що 1 грудня Порошенко підписав закон проти договірних матчів, який набув чинності з 3 грудня. 

Читайте також: Два матчі МФК «Миколаїв» офіційно визнані договірними

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?