Як удача впливає на ставки у короткостроковий період. Чи є короткостроковий прибуток ознакою хорошого беттингу?

Рейтинг Букмекерів

Будучи гравцем, чи розумієте ви, яким чином удача впливає на ваші короткострокові ставки? І чи є 5 виграшних ставок поспіль результатом майстерності, чи все ж удачі? Ця стаття пояснює, наскільки доброю звичкою є визначення ймовірностей ваших ставок, і що довга серія виграшів не завжди є ознакою хорошого беттингу.

Навіть при підкиданні монетки букмекер завдяки маржі буде у виграші

Навіть при підкиданні монетки букмекер завдяки маржі буде у виграші

Відносини між букмекером та гравцем будуються на основі коефіцієнтів, який виставляє перший.

Найбільш простим прикладом є чесне підкидання монетки. Очікування того, що випаде орел або решка, рівноцінне, з неявної ймовірністю 0.5, і в перекладі у десяткову систему, випадання і орла, і решки буде дорівнювати коефіцієнту 2.

Звичайно, контора має намір отримувати прибуток, і коефіцієнт на це буде менше двійки, що дасть букмекерові можливість отримувати прибуток з кожної такої ставки у довгостроковій перспективі. Коефіцієнт 1.87 на обидва результати – ймовірність 0.535 для кожного з них.

Маржа для такого простого ринку – це утримання з суми передбачуваних ймовірностей. У разі прикладу, наведеного вище, вона дорівнює 1.07, або загальноприйняті у вживанні 7%.

Чим вища маржа, тим легше букмекерові впоратися з тим, щоб їхні коефіцієнти були не вищі, ніж реальна ймовірність настання події, що давало б гравцям можливість заробляти у довгостроковій перспективі.

Таким чином, букмекери, які послідовно виставляють низьку маржу на свої ринки, такі як Pinnacle Sports, є кращими, оскільки вони пропонують більше цінності для ставок на спортивні ринки, де, на відміну від випадку з підкиданням монетки, коефіцієнти залежать від безлічі факторів.

Якщо гра на букмекерських конторах з низькою маржею є першим кроком на шляху до прибуткового беттингу, то найбільш помітною ознакою того, що ваші ставки пройшли перевірку на цінність, є прибутковість.

Тим не менш, гравець повинен оцінювати, чи буде серія його ставок прибутковою або збитковою, ґрунтуючись на увазі справжніх ймовірностей.

Якщо ми знову повернемося до штучного прикладу з підкиданням монетки, де ми впевнені в істинній ймовірності, ми можемо обчислити вірогідність того, чи буде велика кількість ставок прибутковою чи ні.

Результат із десяти виграшних ставок може чергуватися з десятьма поспіль невдачами. Але більш імовірно, що результат з десяти подібних випробувань буде включати в себе і вдалі, і невдалі ставки, і більше того, дуже ймовірно, що їх буде порівну. При моделюванні ситуації за допомогою біноміального калькулятора, даний результат має ймовірність близько 0.25.

Результат кожного підкидання не залежить від попереднього результату, і букмекер буде використовувати свою маржу, щоб запропонувати несприятливу для гравця ціну на кожен кидок.

Якщо, наприклад, коефіцієнт на кожне підкидання дорівнює 1.87, тобто маржа 7%, п’ять успішних кидків принесуть нам 9.35 одиниць, за умови, що на кожну ставку була поставлена ​​одна одиниця. У підсумку наш збиток складе 0.65 одиниць за десять ставок.

Як маржа впливає на наш прибуток

Ми можемо використовувати цей простий приклад, щоб проілюструвати, важливість розуміння того, як букмекерська маржа впливає на наші ставки. Якби на кожну подію виставлявся коефіцієнт 1.95, а це маржа всього лише у 2.5%, у порівнянні з попередніми 7%, і хоча ми як і раніше терпіли б збитки, але за 5 виграшних ставок з 10, ці збитки знизилися б з 0.65 до 0.25 одиниць.

Для того, щоб отримувати прибуток із серій ставок з невигідними коефіцієнтами, нам потрібно шість або більше виграшних ставок з десяти. І знову повертаючись до моделювання або до симуляції за допомоги онлайн-калькулятора, ми отримаємо ймовірність на випадання саме шести потрібних нам сторін монетки нижче 0.21 за десять спроб, і це 1.22 одиниці прибутку при коефіцієнті 1.87 і 1.7 одиниць прибутку при коефіцієнті 1.95.

Звичайно, сім виграшів і більше за десять спроб будуть також приносити нам прибуток, і сумарна ймовірність на випадання шести і більше потрібних нам сторін становить 0.38.

Таким чином, на прикладі цього штучного сценарію ми бачимо, що кожна індивідуальна подія у лінії букмекера оцінюється невигідним для гравця коефіцієнтом. Проте є невеликий шанс на те, що трапиться шість і більше виграшних ставок, і в результаті гравець отримає прибуток.

Робіть позначки для визначення різниці між удачею і майстерністю

Реальні ланцюжки ставок являють собою різні коефіцієнти і суми ставок, за ключ до успішного підходу являє собою ідентифікацію коефіцієнтів, які не можуть повною мірою відображати вашу особисту оцінку шансів на певний результат.

Тому зберігати записи про вашу оцінку істинної ймовірності успішного результату, поряд з уявними шансами на думку букмекера у вигляді їх коефіцієнтів, це гарна звичка для розвитку.

Ви можете не тільки порівнювати ці два значення, можна також користуватися відносно простими електронними таблицями на основі сценарію з підкиданням монетки, для визначення, наскільки удача і майстерність впливають на ваші поточні результати у ставках.

Обізнаний гравець буде часто думати ймовірнісними термінами, не тільки щодо окремих випадків, але також щодо прибутку або збитків від цілої послідовності таких ставок.

Джерело: Pinnacle Sports

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?