Як отримати бонус?

Рейтинг Букмекерів

Хочу з вами поділитися одним маленьким секретом того, як отримувати бонуси навіть від тих букмекерів, які не дають бонуси клієнтам з країн СНД.

bonus

Звичайно ж, букмекери не проти давати бонуси нашим гравцям, але соціальна бідність на наших територіях змушує людей займатися бонусхантінгом замість звичайної роботи. Та ж бідність дозволяє бонусхантеру отримувати паспорти від громадян за невелику плату і відкривати рахунки на їхні імена. В результаті деякі букмекерські контори здалися і вирішили просто не давати бонуси нашим гравцям. Тим не менш, в індивідуальному порядку бонуси надаються. У більшості випадків бонус дається гравцеві, який якийсь час грав у конторі, але після програшу перестав грати і не повертався. Так що, якщо ви збираєтеся грати в якій-небудь конторі, але й не проти скористатися своїм правом на бонус, вам потрібно прикинутися таким гравцем, тобто:

  1. Відкрити рахунок.
  2. Зробити депозит на невелику суму (природно, менше очікуваного бонусу).
  3. Програти цю суму, і забути про цих букмекерів. (Не ставте на виделки).

Через місяць або два вам прийде лист з проханням повернутися і, звичайно ж, з довгоочікуваною бонусною пропозицією. Ще одним плюсом цієї тактики є факт, що ваш рахунок буде поза підозрою і, якщо ставити акуратно, можна буде пограти на виделках без порізки ліміту.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?