Визначилися травневі призери конкурсу «Гроші та Слава»

Тарас Гончар

В постійному конкурсі «Рейтингу Букмекерів» «Гроші та Слава» визначилися переможці травневого етапу. Крім того, за нашим рішенням, Ярослав Смик поповнить команду експертів «РБ»!

смик

Визначилися травневі призери конкурсу «Гроші та Слава»

В конкурсі «Гроші та Слава», який ми проводимо спільно із БК Favbet, розігрується призовий фонд у розмірі $1000, що регулярно оновлюється.

У травні в якості експерта команди «РБ» давав прогнози квітневий призер Ігор Ціж. На жаль, ставки Ігоря за підсумками місяця не принесли прибуток.

Що стосується травневого етапу конкурсу, то серед претендентів на перемогу найкращі прогнози дали Тарас Пруський, Андрій Слива та Андрій Рівненко.

На жаль, Тарас Пруський не виконав ключову умову конкурсу (не зробив бодай одну ставку в БК Favbet упродовж травневого етапу). Отож Ярослав Смик стане бронзовим призером конкурсу.

До вашої уваги шістка читачів, прогнози яких дали найбільший прибуток у травні:

Призовий фонд, згідно з правилами, розподілено таким чином:

1 місце – Андрій Слива ($100)

2 місце – Андрій Рівненко ($50)

3 місце – Ярослав Смик ($25)

За нашим рішенням, у червні у статусі експерта «РБ» даватиме прогнози призер травневого етапу конкурсу «Гроші та Слава» Ярослав Смик, адже Андрій Слива та Андрій Рівненко вже були нашими прогнозистами.

Стартував червневий етап змагань за гроші і славу. Поспішай взяти участь!

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?