Вкрай очікувані перемоги рівненського «Вересу»

Роман Тверденко

Амбітний «Верес» із міста Рівне ще до початку сезону декларував вихід у Прем’єр-лігу як головну мету команди у чемпіонаті Першої ліги. Після двох турів можна сказати, що слова не розходяться з ділом, оскільки рівненці здобули дві «сухі» перемоги у виїзних поєдинках. У амбітність планів команди, котра щойно вийшла з Другої ліги, схоже що, повірили і багато гравців на ставках. Про дивні збіги обставин на ринку ставок на матчі за участю «Вереса» – у матеріалі «Рейтингу Букмекерів».

Чи зможе хтось створити проблеми "Вересу" на шляху до Прем'єр-ліги? Фото veres.club

Чи зможе хтось створити проблеми «Вересу» на шляху до Прем’єр-ліги? Фото veres.club

24-го липня розпочався черговий розіграш звання кращої команди Першої ліги. Усі матчі проходили в один та в дуже близький один до одного час. Незрозуміле рішення, оскільки з багатьох точок зору це незручно, бо за поєдинками елементарно складно слідкувати. Якщо ліга ставить за мету свій розвиток та популяризацію, то варто було б розводити матчі на різні дні у літній час, а в менш спекотний – на різний час, хай навіть і в один день.

Волею жеребу стартувати у марафоні довжиною у 10 місяців «Вересу» довелося у Чернівцях, проти «Буковини». Ці колективи зустрічались поміж собою у минулому сезоні у рамках Другої ліги, і тоді у обох матчах перемогу святкували чернівчани (2:1 вдома та 1:0 у гостях).

За кілька годин до матчу букмекери, що, у більшості своїй приймають ставки на зустрічі Першої ліги (на відміну від другої, котру у лінію та Live не надає жодна контора) почали корегувати початкові значення, котрими вони оцінили шанси на успіх однієї з команд та нічию. Зміни цифр відбувались на користь підвищення ймовірності перемоги гостей. До початку матчу «Буковина», котра ще зранку у більшості вважалася невеликим фаворитом, перетворилась на аутсайдера з точки зору котирувань. У середньому, з 2,5 – 2,4 цифри на успіх «Вересу» впали до позначок 1,7 – 1,8

Ця динаміка мала своє відображення й на біржі ставок Betfair. На ринок підсумків матчу до його старту гравці поставили майже 11 тисяч тисяч доларів, з яких майже усі – на перемогу клубу з Рівного

У порівнянні з цим на деякі інші поєдинки 1-го туру Першої ліги коштів або не було зовсім, або показники обмежувалися кількома сотнями американської валюти.

Перший тайм не порадував, але й не засмутив тих, хто сподівався на успіх гостей – по нулях.

По ходу зустрічі кошти продовжили заносити на варіант «п2», але не надто багато – близько 5 тисяч доларів. Приструнили цей азарт рівненці на 78-й хвилині, забивши у ворота «Буковини». Після цього почався інший сплеск активності – гравці почали ставити на перемогу «Вересу» вже за суттєво нижчий коефіцієнт, при тому, що перевага була доволі хиткою. За час, що лишився на успіх виїзних дебютантів чемпіонату, занесли ще близько 4 тисяч доларів.

Таким чином на перемогу «Вересу» поставили понад 20 тисяч доларів з загального пулу в 21 тисячу.

Сума невелика у порівнянні з тими, які ми фіксували на зустрічах за участю деяких відчайдушних колективів на фініші минулого сезону. Проте, не варто у засмучених настроях полишати сторінку цього матеріалу. Попереду цікавіше.

30-го липня настав час матчів 2-го туру Першої ліги. І вони всі, за винятком одного, відбувалися в один день. Згідно з календарем, така перенасиченість одного дня буде ще дуже довго. Надрозумне рішення від чиновників ПФЛ.

У другий матчдей «Вересу» знов довелося грати поза межами рідного стадіону. Цього разу жереб закинув рівненців на північ країни – до Сум, де грає однойменна команда, а також розташований один із найбільш гарних, на мою думку, стадіонів України.

Цього разу матч «Вересу» викликав до себе ще більше уваги з боку бетторів. Початкові котирування на переможців зустрічі були приблизно рівними – у районі 2,5 на господарів та гостей. Але увесь світловий день аж до самого матчу позначки невпинно падали, говорячи про підвищення можливості успіху команди з Рівного. Перед матчем на перемогу «Вересу» у Сумах у середньому можна було поставити за 1,35. Але це у тих букмекерів, які не зняли зустріч з лінії. А таких була половина від загальної кількості контор, що надавали можливість поставити на цей матч

На біржі ставок також не спали і вже з самого ранку на перемогу гостей було поставлено близько двох тисяч доларів.

Всі ці рухи на біржі тривали аж до самого матчу. За півтори години до початку поєдинку на перемогу «Вересу» поставлено 22 тисячі доларів, а перед матчем ця сума сягнула 27 тисяч доларів

Оскільки ваш покірний слуга не мав можливості у момент проходження матчу слідкувати за динамікою грошей на біржі, то скільки було поставлено на момент голу, що стався на 34-й хвилині, сказати не можу. Лише повідомлю, що на момент початку другого тайму на ринок підсумків матчу стояло 33 тисячі доларів, з яких, не важко здогадатися, майже всі були занесені на успіх рівненців.

У середині другого тайму відбувся другий гол для гостей, який зняв усі питання щодо переможця зустрічі.

Наприкінці зустрічі ринок підсумків матчу «Суми» – «Верес» містив у собі 43 тисячі доларів, що вдвічі більше за кількість грошей, які були проставлені за 90+ хвилин матчу 1-го туру між «Буковиною» та «Вересом». Хоча треба розуміти, що декілька тисяч з цієї суми були занесені за рахунку 0:2.

 

Звичайно, варто сказати, що склад «Вересу» на даний момент є одним із найсильніших у турнірі, тому їхні амбіції на провідні позиції у чемпіонаті небезпідставні. Однак, у обох турах і у інших зустрічах траплялися подібні випадки, коли фаворит грає з доволі суттєвим аутсайдером, але ті поєдинки й близько не мали такого попиту, що мали матчі за участю «Вересу».

Нагадаю, що «РБ» не має стосунку до жодного з клубів українського чи світового футболу. Тому наші матеріали базуються лише на фактах, доступних для всіх і кожного. Тому будь-які звинувачення у брехні та маніпуляціях з нашого боку відразу будуть ігноруватися.

А висновки щодо прочитаного, як завжди, робити вам, шановні читачі «Рейтингу Букмекерів».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 1
  • кумедна стаття)
    Суми то взагалі одні з головних аутсайдерів,і якщо до матчу коефи були рівні,то значить що букмеккери просто хотіли розвести не дуже обізнаних любителів тоталізатору.
    Верес майже в кожному матчі буде фаворитом,плюс в Рівному зарез футбольний ажіотаж.Багато хто робить ставкі на Верес.
    В першу чергу треба звертати увагу на контори які роблять необєктивні коефи.
    Скількі за статтю заплатили?))

Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?