Віце-президент «Карпат»: «У роботі Баранки бачу лише гарні інтерв’ю»

Тарас Гончар

Віце-президент «Карпат» Олег Смалійчук на загальних зборах клубів УПЛ розкритикував роботу очільника Комітету арбітрів ФФУ Лучано Лучі та голову Комітету з етики та чесної гри Франческо Баранку.

Віце-президент «Карпат»: «У роботі Баранки бачу лише гарні інтерв’ю»

Віце-президент «Карпат»: «У роботі Баранки бачу лише гарні інтерв’ю»

«Якщо мова йде про голосування, ми б хотіли голосувати пакетом. Тобто усіх італійців – в один пакет, і ставити питання про довіру або недовіру до них. На сьогоднішній день особисто я бачу тільки гарні інтерв’ю і те, що хлопці літають туди-сюди бізнес-класом. Це єдине, що я поки помітив в їх роботі. Проти Лучі – однозначно. Проти Баранки – вислухаю аргументи своїх колег», – заявив Смалійчук телеканалу «Футбол».

Зазначимо, що в четвер мали відбутися загальні збори клубів Прем’єр-ліги, проте засідання не відбулося у зв’язку з відсутністю кворуму (з’явились 6 представників при необхідних 8). За інформацією ТК «Футбол», клуби, які не прибули на збори УПЛ, таким чином висловили протест спробі ініціювати відставку голови Комітету з етики та чесної гри Франческо Баранки. Вони заздалегідь знали, що головною темою зустрічі стане не зміна формату проведення чемпіонату, а питання зміщення італійського функціонера.

На засідання прибули представники тільки шести клубів – «Динамо», «Зорі», «Карпат», «Олімпіка», «Арсенала-Києва» та «Десни». Як повідомила УПЛ, нова дата зборів запланована на 20 грудня 2018 року.

Нагадаємо, що МВС розпочинає третю хвилю боротьби з договірними матчами в Україні.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт