ЗМІ: МВС розпочинає третю хвилю боротьби з договірними матчами в Україні

Тарас Гончар

Міністерство внутрішніх справ планує розпочати третю хвилю боротьби з договірними матчами в Україні. Особливу увагу приділять футбольним арбітрам.

МВС розпочинає третю хвилю боротьби з договірними матчами в Україні

МВС розпочинає третю хвилю боротьби з договірними матчами в Україні

Правоохоронні органи найближчим часом почнуть третю хвилю боротьби у справі про договірні матчі в українському футболі, повідомляє Sport Arena. Під пильну увагу потраплять 20 українських арбітрів, яких допитають щодо їх можливої участі в матчах з фіксованим результатом.

Очікується, що допити арбітрів відбудуться перед початком їх зимових зборів.

Нагадаємо, що національна поліція розпочала слідчі дії стосовно 24 арбітрів, а ФФУ готує дискваліфікації десятків людей за матчі з фіксованим результатом.

Раніше в Україні пройшли дві хвилі боротьби з договірними матчами. Оперативники провели більше 50 обшуків в дев’яти областях України. Після завершення обшуків міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на прес-конференції заявив, що в договірних поєдинках замішані як мінімум 35 клубів, а це 67% від усіх професійних футбольних колективів України.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?