TonyBet запускає сервіс ставок на кіберспорт

Рейтинг Букмекерів

Онлайн-букмекер TonyBet розширив перелік пропонованих послуг завдяки запуску нового сервісу з прийому ставок на кіберспорт, повідомляє iGamingBusiness.          

Букмекер намір відкрити прийом ставок на CEVO / MLG Pro League

Букмекер має намір відкрити прийом ставок на CEVO / MLG Pro League

Клієнти онлайн-букмекера зможуть зробити ставки на безліч подій зі світу кіберспорту, включаючи змагання з Counter-Strike, League of Legends і Dota 2. Незважаючи на те, що компанія запустила свій новий сервіс зовсім нещодавно, в планах онлайн-букмекера прийом ставок на майбутній великий турнір CEVO / MLG Pro League.

Спікер TonyBet повідомив, що в компанії впевнені у великому потенціалі кіберспортивного ринку, який останнім часом набирає обертів. «Люди готові дивитися турніри з кіберспорту, тому, природно, що ми хочемо дати їм можливість взяти участь у змаганнях і підтримати своїх фаворитів. TonyBet завжди підтримує інновації і прогресивність. У питанні кіберспорту ми прагнемо максимально швидко задовольняти попит своїх клієнтів », – додав представник онлайн-букмекера.

Нещодавно ми писали, що ринок кіберспорту досягне $ 1.9 млрд вже до 2018-го року.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?