Світовий ринок кіберспорту досягне $ 1.9 млрд до 2018-го року

Рейтинг Букмекерів

Фахівці американського аналітичного агентства SuperData прогнозують до 2018-го року розширення ринку кіберспорту до 1.9 мільярда доларів. На сьогодні індустрія оцінюється в $ 748 мільйонів та продовжує зростати.

Гральна індустрія стане феноменом наступних років

Гральна індустрія стане феноменом наступних років

У доповіді SuperData основними драйверами розвитку ринку кіберспорту названі спонсорські угоди і реклама, які сьогодні заповнюють більше 75% вмісту ринку. Гральна індустрія стане справжнім феноменом найближчих років.

Як стверджує Стефані Лламас, директор управління науково-дослідних і споживчих ідей SuperData, ринок кіберспорту збільшиться до 1.9 мільярда доларів до 2018-го року більшою мірою завдяки США і Європі, водночас як в Азії очікується скорочення обсягів інвестування і стагнація.

Нині азіатський ринок кіберспорту лідирує з загальним доходом в 321 млн доларів. За ним слідує Північна Америка з показником в $ 224 млн та Європа – $ 172 млн. На інші ринки припадає близько 4% виторгу.

У SuperData впевнені, що поява в індустрії великих традиційних медіаканалів, таких як TBS і ESPN, дозволить долучити кіберспорт до масової культури, підвищивши його популярність і привабливість. Шанувальникам даного виду спорту більше не доведеться шукати спеціальні платформи для того, щоб спостерігати за баталіями улюблених команд.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?