Телемережа ESPN розірвала угоду з фентезі-оператором DraftKings

Рейтинг Букмекерів

Американська спортивна телемережа ESPN достроково розірвала ексклюзивний контракт з оператором фентезі-спорту DraftKings, повідомив Yahoo Finance з посиланням на джерела, знайомі з ситуацією.

Соглашение было актуальным всего несколько недель

Угода була актуальною лише кілька тижнів

Угода була укладена в червні 2015 року та набула чинності 1 січня поточного року. Таким чином, угода діяла лише кілька тижнів. За умовами контракту, реклама бренду DraftKings розміщувалася на різних платформах ESPN. До січня ESPN продавала місце для реклами головному конкуренту DraftKings – фентезі-оператору FanDuel.

Нещодавно Calvinayre з посиланням на одного з інвесторів оператора, компанію Twenty-First Century Fox писав про те, що акції DraftKings подешевшали на 60% у зв’язку зі змінами порядку врегулювання галузі американською владою. Так, в кінці січня генеральні прокурори штатів Нью-Йорк, Техас, Міссісіпі, Іллінойс і Гаваї рекомендували включити щоденний фентезі-спорт в перелік законодавчо заборонених азартних ігор.

Декількома днями раніше DraftKings почав роботу у Великобританії. Однак місцеві клієнти незадоволені обмеженими фінансовими можливостями (використання в якості оплати внесків лише платіжної системи PayPal). Крім того, британська влада в найближчому майбутньому має намір вивчити сутність спортивного фентезі на предмет його легальності.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?