Запуск сайту DraftKings у Великобританії викликав невдоволення у фанатів

Рейтинг Букмекерів

Один з найбільших операторів фентезі-спорту DraftKings повідомив про запуск свого нового сайту в Великобританії. Однак, як показала практика, компанія дещо поспішила зі стартом на британському ринку, презентувавши «сирий» продукт.

DraftKings поспішає зайняти британський ринок

DraftKings поспішає зайняти британський ринок

Через офіційний твіттер-аккаунт провідний американський оператор щоденного фентезі-спорту повідомив про запуск сайту DraftKings.co.uk. Але нові британські клієнти вже висловлюють невдоволення обмеженими фінансовими можливостями. Так, єдиним способом поповнення і виведення коштів залишається на даний час платіжна система PayPal, а використання банківських карт не передбачено, повідомляє CalvinAyre.

Серед планів DraftKings значиться вийти на британський ринок з 11-ма видами спорту. Однак, за словами Джеффрі Хааса, глави міжнародного офісу оператора, компанія прекрасно розуміє, що в Англії найбільш затребуваними будуть три головні напрями: «футбол, футбол і футбол».

Раніше DraftKings повідомив про укладення партнерських угод з клубами АПЛ «Арсеналом», «Вотфордом» і «Ліверпулем».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?