Спортивний сервіс Yahoo потрапив до списку заборонених в Росії

Олександр Веселов

У Росії спортивний онлайн-сервіс Yahoo заблокований Роскомнаглядом за рішенням Федеральної податкової служби. Від користувачів, які не мають можливості відвідати також інші сервіси Yahoo, вже почали надходити перші скарги, повідомляє CNews.

У вересні 2015-го Роскомнагляд заблокував відеоресурс Yahoo

У вересні 2015-го Роскомнагляд заблокував відеоресурс Yahoo

До реєстру заборонених сайтів потрапила сторінка з домену sports.yahoo.com. Причиною такого рішення ФПС стала наявність на спортивному сервісі грошового тоталізатора – сторінки Daily Fantasy, на якій користувачам пропонується розміщувати ставки і брати участь в турнірах прогнозів на результати матчів провідних спортивних ліг США (NFL, NBA, MLB, NHL).

Важливо, що розмістити ставки на даному порталі Yahoo можуть лише резиденти США. Незважаючи на це, Роскомнагляд виконав рішення податківців. Відзначимо, що правом обмежувати доступ до інтернет-ресурсів з азартними іграми в позасудовому порядку ФПС користується з 2014-го року, коли були внесені зміни до закону «Про інформацію, інформаційні технології і про захист інформації».

Роскомнагляд заблокував відразу дві IP-адреси, які відносяться до спортивного ресурсу Yahoo. Через це стали недоступні і деякі інші сервіси компанії, у тому числі фотохостинг Flickr.

Раніше в Росії під заборону потрапила сторінка відеосервісу screen.yahoo.com через розміщення на ній відео про екстремістську ісламську організацію ІДІЛ, котра заборонена в країні.

В жовтні «Рейтинг Букмекерів» інформував, що Роскомнагляд заблокував найбільших онлайн-букмекерів Росії.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?