Що кажуть гравці про букмекерські контори? Відгуки, запитання та скарги

Рейтинг Букмекерів

Ми взяли всі коментарі (всього 14 тисяч коментарів у 17 оглядах) в оглядах букмекерських контор з оцінками «5» і «4» на нашому сайті і проаналізували їх. Коментарі з оглядів контор з поганими оцінками ми не брали, бо велика кількість негативних відгуків спотворило б картину.

Кожному індивідуальному коментарю була присвоєна своя категорія. Таким чином ми хотіли зрозуміти, що саме хочуть гравці від своєї контори. Цим питанням задаються всі без винятку представники індустрії. Великі компанії замовляють маркетингові дослідження, дрібні намагаються ці дослідження вкрасти. Ми вирішили внести свою лепту у з’ясування істини. У цьому пості ви знайдете серію цікавих інфографіки, що розповідають про те, чого насправді хочуть гравці.

Отже, про що взагалі кажуть гравці, обговорюючи букмекерів?

1.) 59% гравців ставлять запитання. По суті, це новачки, які шукають собі контори, – ті, за ким полюють букмекери;

2.) 30% гравців скаржаться на контори (це нормально для індустрії, де люди втрачають гроші);

3.) 11% гравців хвалять контори (великий досвід роботи з відгуками дозволяє нам фільтрувати замовні відгуки. Так що тут справжні позитивні відгуки, які так важко отримати у цій індустрії).

За що гравці хвалять букмекерів?

Будь-який оператор індустрії азартних ігор знає, що отримати позитивний відгук у цій сфері дуже складно. Як може компанія отримати позитивний відгук від людини, яка втрачає гроші, будучи її клієнтом? Найбільше позитивних відгуків збирають букмекерські контори, які толерантні до спекулянтів. Причина у тому, що саме спекулянтам є що розповісти про контори. Звичайні гравці рідко залишають позитивні відгуки. Роблять вони це у двох випадках:

1.) Вони виграли;

2.) Вони перейшли у гарну контору з поганої і відчули різницю.

Так за що ж хвалять букмекерів гравці? Досліджуємо докладніше.

khvalyat1

За що гравці критикують контори?

Передбачувано те, що лають гравці контори приблизно за те ж, за що і хвалять. У топі списку знаходяться, знову ж таки, продукти компанії та фінансова служба. Далі йде робота трейдерів, служби підтримки та служби безпеки. Зверніть увагу, що, незважаючи на те, що були проаналізовані коментарі в оглядах контор з гарними оцінками, близько 5% гравців все ж скаржаться на нечесне ставлення до себе. Природно, проблеми тієї частини, яка скаржилася обґрунтовано, були вирішені при нашому посередництві. Детальніше про критику контор в графіку нижче:

rugayut

Що запитують гравці перед тим, як вибрати собі контору?

У випадку з питаннями є один важливий момент, який спотворює реальну картину. Справа у тому, що гравці, запитуючи про контори, вже мали уявлення про її репутацію, оскільки знаходили її у нашому рейтингу. Якщо подивитися на спілкування гравців на інших сайтах, то неозброєним оком видно, що найпопулярніше питання – це питання про надійність контори. І професіонала, і новачка насамперед цікавить те, чи зможе він безперешкодно отримати гроші, якщо виграє. Багато компаній проводили аналогічні опитування і дослідження. У всіх дослідженнях на першому місці знаходяться надійність і репутація бренду.

На початку посту я згадав, що аналізувалися тільки коментарі в оглядах контор з високими оцінками. Тобто питання про надійність контори у цих умовах вже не мали сенсу. Проте близько 7% відвідувачів – мабуть, дуже обережних – все-таки питали про надійність контори. Це ще раз підтверджує те, що надійність бренду стоїть на першому місці.

Отже, нижче графік з питаннями гравців з поправкою на те, що питання про надійність в даних умовах недоречне.

voprosyi

Отже, підсумуємо наше дослідження. Виходить, що для того, щоб отримати гравця, букмекерській конторі потрібно мати:

1.) Хорошу репутацію;

2.) Якісний і конкурентний продукт;

3.) Зручні платежі.

І щоб цього гравця зберегти, у разі якщо умови, перераховані вище, вже виконуються, залишається:

1.) Швидко і безперешкодно виплачувати виграші;

2.) Мати привітну і корисну службу підтримки.

Kak-zapoluchit-i-uderzhat-igroka

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?