Ризики та як їх уникнути

Рейтинг Букмекерів

У попередніх частинах ви дізналися про те, що таке букмекерські вилки та як вони працюють. Тепер перейдемо до найпоширенішого питання: «у чому підступ?».

Як у будь-якої роботи, тут є свої підводні камені, в даному випадку – ризики. Але не хвилюйтеся! Є кілька способів мінімізувати їх або повністю уникнути. Досвідчені «виделочники» помиляються дуже рідко та в підсумку завжди отримують прибуток.

Скасування ставок:

Букмекер може скасувати ставку, стверджуючи, що вона була прийнята з очевидно помилковим коефіцієнтом. Це може статися внаслідок того, що букмекер зробив «явну помилку», переплутавши сторони, що беруть участь у матчі, або ненавмисно помилку.

Ризик:

Скасувати ставку може кожен букмекер. Це відбувається не дуже часто, але трапляється. Деякі букмекери скасовують ставки частіше, ніж інші. Солідні букмекери скасовують ставки дуже рідко та тільки в крайніх випадках. Для того, щоб уникнути несправедливого ставлення до себе, вам слід робити ставки тільки у букмекерів, які мають оцінку «4» або «5» в нашому рейтингу букмекерів. У рідкісних випадках можна використовувати деякі контори з оцінкою «3», так як вони можуть бути оцінені низько через якість служби підтримки, а не через нечесне ставлення до гравців. Ми поставили мітку «виделочні контори» для букмекерів, які широко використовуються гравцями для арбітражу. Деякі букмекери можуть скасувати ставку в будь-який час. Вони можуть скасувати ставку перед початком матчу, під час матчу або після його завершення. Букмекери з хорошою репутацією та високою оцінкою в рейтингу зазвичай не скасовують ставку після початку матчу.

Скасування ставок є найбільшим секретом в роботі з букмекерськими виделками. Однак існують способи значно мінімізувати ризики, пов’язані з цим.

Як знизити ризик:

1.    Не ставте на очевидно помилкові коефіцієнти. Якщо ви бачите виделку, прибутковість якої становить більше 25%, швидше за все, це помилка. Приклад: якщо букмекер А дає коефіцієнт 2.45 на перемогу гравця А, а букмекер Б дає коефіцієнт 2.55 на перемогу гравця Б, то це, швидше за все, помилкова виделка, і є велика ймовірність, що цю ставку скасує одна з букмекерських контор.
2.   
Перевіряйте коефіцієнт у інших букмекерських контор. Якщо коефіцієнт одного букмекера сильно відрізняється від коефіцієнтів у всіх інших букмекерів, швидше за все, цей букмекер помилився, встановлюючи коефіцієнт.
3.   
Завжди робіть першу ставку у букмекера, якого ви вважаєте слабкішим. Наприклад, у букмекера, який не показує максимально допустиму суму ставки, поки ви її не підтвердили. З часом і досвідом роботи ви легко визначите, хто є хто. Таким чином, ви не потрапите в ситуацію, де одна з контор дуже швидко змінила коефіцієнт або зовсім відмовилася приймати дану ставку в необхідному обсязі.

Якщо все-таки ви помилилися:

1.    Ніколи не залишайте вашу ставку без перестраховки. Спробуйте покрити всі можливі результати в інших букмекерських конторах, якщо даний букмекер скасував одну з ваших ставок до початку матчу. Якщо ж букмекер скасував ставку під час матчу (у солідних букмекерів таке трапляється рідко), спробуйте покрити всі можливі результати в режимі ставок по ходу гри. Таким чином, ви вийдете з ситуації, втративши кілька відсотків, а це краще, ніж сподіватися на талан, ризикуючи всією сумою ставки.
2.   
Якщо букмекер скасував ставку після завершення матчу (це зазвичай трапляється у букмекерських контор без репутації, ми заносимо такі контори в чорний список), прийміть це як факт і зробіть висновок, чи варто надалі довіряти цій конторі.

Індивідуальні помилки:

Якщо ви хочете бути успішним «виделочником», ви повинні зберігати спокій і завжди бути впевненим, що ставите на правильний вид спорту, дату, подія, коефіцієнт; що ставите потрібну суму. Не працюйте та не робіть нічого на гарячу голову.

Ризик:

Приклади типових помилок: ви випадково поставили не на ту команду, і після того, як ви підтвердили ставку на Букмекери А, ви розумієте, що у вас не вистачає коштів на Букмекери Б, щоб перестрахуватися. Іншим прикладом є ситуація, в якій ви робите ставку, скажімо, на матч з регбі, який повинен початися через 3 хвилини. Якщо букмекер в цей момент змінює коефіцієнти, ви ризикуєте не встигнути перестрахуватися.

Як знизити ризик:

1.    Завжди перевіряйте ваші ставки до їх підтвердження. Перевіряйте учасників змагання, коефіцієнти, час події і так далі.
2.   
Спочатку не робіть ставки на події, які почнуться вже через кілька хвилин. Залиште час, щоб виправити можливі помилки. У майбутньому, коли набудете досвід, ви зможете дозволити собі це.
3.   
Вчіться на своїх помилках.

Мінливі коефіцієнти:

Мінливі коефіцієнти – це один з найпоширеніших ризиків в роботі з букмекерськими виделками. Це частина роботи, і ви навчитеся сприймати це як належне. Насправді, збитки в розмірі 2% від суми ставки є невеликою втратою, вам треба всього лише знайти іншу виделку, прибуток від якої покриє втрачену суму.

Ризик:

Час від часу виходить так, що ви вже підтвердили ставку у букмекера А, а тим часом коефіцієнти у букмекера Б встигли помінятися, що робить прибутковість від ставки меншою або взагалі виделка виходить неприбутковою. З досвідом ви знизите до мінімуму даний ризик і будете знати, де робити першу ставку.

Як знизити ризик:

1.    Подумайте двічі, перш ніж поставити, якщо бачите, що коефіцієнт на певну подію часто і швидко змінюється. Деякі букмекери змінюють коефіцієнти швидше, ніж інші, і цим можуть застати вас зненацька. Тобто ви могли б успішно зробити ставку на результат А, але, коли ви підтвердили вашу ставку на результат Б, коефіцієнти встигли помінятися.
2.   
Робіть першу ставку завжди у того букмекера, який, по-вашому, є слабшим, і ймовірність зміни коефіцієнта в непотрібну сторону на ньому вища.

Обмеження максимумів:

Букмекери періодично будуть різати максимуми, якщо ви використовуєте свій рахунок виключно для букмекерських вилок, і це факт, який вам доведеться прийняти. Насправді, проблема не зовсім в букмекерських вилках. Сприймайте букмекерів як казино в США – якщо ви постійний переможець, ваш рахунок обмежать або закриють взагалі.

Ризик:

Деякі букмекери знизять максимуми після 3-4 великих ставок, деякі через тиждень, місяць, рік. Деякі знизять максимуми швидше, якщо Ви будете часто користуватися їх помилками. Детальніше про це можна прочитати в статті «Як букмекерські контори визначають виделочників». Але є також контори, які ніколи не знижують максимуми, ми розмістили ці контори в розділі БК для професіоналів.

Як знизити ризик:

Є кілька теорій про те, як уникнути зниження максимумів, проте жоден з цих способів не є стовідсотково ефективним. Уникання зниження максимумів – це гра у «вгадайку». Так чи інакше, є деякі речі, про які слід задуматися:

1.    Ставте круглі суми. Намагайтеся округляти суми ставок настільки, наскільки це можливо. Отже, замість 237 $ ставте 235 $ або 240 $.
2.   
Не ставте на очевидні помилки букмекера. Це вірний шлях до зниження максимумів. Букмекерські виделки з прибутковістю вище 5% негайно викличуть підозру.
3.   
Подумайте двічі, перш ніж поставити на другорядні іноземні ліги та дивізіони. Деякі букмекери, «нагострив вуха», якщо помітять велику ставку на 3-й дивізіон баскетбольної ліги країни, в якій ви не проживаєте.

Якщо вам все-таки знизили максимуми на рахунку:

1.    Справа в тому, що ви ніколи заздалегідь не будете знати, коли букмекер знизить ваші максимуми. Єдине, що ви можете зробити, це перейти до наступного букмекера після того, як це станеться. Є величезна кількість букмекерських контор.
2.   
Крім того, кожен букмекер хоче, щоб ви привели до них якомога більше людей. Так чому б не відкрити рахунки на імена родичів і друзів?

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?